שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

תיקון דלתות ללא החלפת צילינדר


מנעולן 247
 
 

המנעולן ישתמש בחומרי פתיחת צילינדר וחומרי ניקיון והסרת חלודה

השירות יכלול הן את פירוק הצילינדר, והן שימוש בחומרי ניקיון שיכולים להסיר גם כתמי חלודה קשים מאד אשר באופן מובהק היו אלו שהפריעו לתנועתו של המנעול שלו. השירות יכלול ניקיון חיצוני, ניקיון פנימי של הצילינדר, ואיתור בעיות נוספות כמו בעיות קפיצים ומרכב במנעול ובצילינדר. הבעיות הללו יוסרו ויתוקנו, בין אם על ידי החלפת חלקים פנימיים בצילינדר, ובין באמצעות תיקון הרכיבים הקיימים.

השירות חוסך מאות שקלים על קנייה והתקנת צילינדר חדש

אל תמהרו לשפוט כי הבית נתון במצב של החלפת מנעול או תיקון דלת. אנו סבורים כי אם אתם אומרים, כנראה שגם יש 75% סיכוי שאתם צודקים, אבל זה עדיין לא 100%, ובתחום זה – הרבה פעמים דווקא במקום שלא היה סיכוי שתצליחו לחסוך – בפועל אתם צפויים להשכיל לעשות כן. לכן, אל תמהרו לחשוב שהדלת צריכה להיות מוחלפת, גם אם מדובר בדלת שהוזנחה והמנעול שלה צבר חלודה.

תיקון דלתות על המקום

תיקון הדלת אינו בהכרח שירות חירום – שקלו האם לקרוא למנעולן כאשר גיליתם את הבעיה

לעתים, הבעיה מתגלית באמצע הלילה, או בשבת וחג, ואז יש לשאול את עצמכם האם זו דלת קריטית לשימוש או שניתן לדחות את שימושה במספר ימים או שעות? בדלת כניסה, ברור שזה לא המצב, ואם פתאום גיליתם שהצילינדר תוקע את הדלת ואינכם מצליחים לפתוח, תצטרכו שירות של מנעולן כאן ועכשיו. יחד עם זאת, אם מדובר בדלת של השירותים השניים בדירה או של החצר האחורית, זה פרויקט שבהחלט יכול לסבול דיחוי מהלילה לבוקר או מהשבת למוצ"ש או לשבוע הבא, ובכך תחסכו עשרות אחוזים ממחיר השירות.

מה כולל שירות תיקון דלת?

בדיקת כל הדלת על ידי המנעולן ווידוא כי השירות מתאים לדלת שלכם. לאחר מכן, המנעולן יתכנן מספר צעדי ביצוע, החל מניקיונות ועד פירוק הצילינדר ותיקונו. הוא יבצע את המשימות אותן תכנן בצורה סדרתית, תוך עמידה מלאה בלוחות הזמנים אשר הובטחו לכם על ידיו. בתום העבודה, יתקין המנעולן כל רכיב שהוציא מהדלת ויבחן את הדלת על מנת לוודא את תקינותה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה