שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

תיקון מזגנים מטפטפים


אבי ביטון
 
 

 

בעיות של מזגנים מטפטפים נפוצות מאוד בבתים ובתי עסק. ברוב המקרים ניתן לפתור את בעיית הטפטוף במהרה וללא הוצאות כספיות גדולות. תיקון מזגנים מיני מרכזיים שממוקמים בתוך תיקרה של גבס ושאר מקומות מוגבלים בגישה הופכים את המשימה למורכבת יותר. חשוב להזדרז ולטפל במזגנים מטפטפים, נוכחות של מים בתוך המכשיר עלולה לגרום לבעיות חשמליות, רטיבות וריח רע, סתימה של הפילטרים וצריכה גדולה יותר של חשמל.

תיקון מזגנים מטפטפים דורש עבודה של טכנאי מזגנים מיומן ומנוסה, ישנם מקרים בהם התיקון אורך מספר שעות. טכנאי שמכיר את מערכת ההפעלה של הדגם יוכל לתקן את הבעיה במהרה. כבר במועד הזמנת הטכנאי חשוב לפרט מהו סוג המזגן, באיזו שנה הוא נרכש, היכן הוא ממוקם ואיפה מופיעה הנזילה. המקור לנזילה כמעט בכל המקרים הוא מצבורים של אבק ולכלוך בתוך החלקים הפנימיים של המזגן. שאיבת האוויר לתוך המכשיר מחדירה לתוכו גם כמויות גדולות של אבק ולכלוך, ללא פעולות שוטפות של ניקיון ותחזוקה נוצרים שיבושים בפעולה התקינה.

תיקון מזגנים– עבודות תחזוקה שוטפות

אנשי המקצוע ממליצים לכל לקוח לבצע עבודת תחזוקה למזגן אחת לשנתיים לפחות. מזגנים שעובדים 24 שעות בכל ימות השבוע זקוקים לפעולות תחזוקה תכופות יותר. בדיקת תחזוקה מקיפה כוללת את שטיפת המזגן, חיזוק חיבורים, בדיקת המערכת הפנימית ומילוי של הגז. בדיקת התחזוקה מסייעת למזגן לפעול טוב יותר ולצרוך פחות חשמל.

מתי כדאי להזמין שירות תיקונים?

אל טכנאי המזגנים יש לפנות כבר בשלב הראשון בו מופיעה בעיה של נזילה, ירידה בתפוקה, ריח רע או רעשים חריגים. מזגן שעובד בעצמה חזקה של קירור ועדיין לא מצליח לקרר את החדר מעיד על בעיה במערכת הגז. חשוב להבין כי מזגנים שעובדים שעות ארוכות בעצמה חזקה גוזלים כמות נכבדת של חשמל, תיקון המזגן ותחזוקה נכונה יבואו לידי ביטוי בחשבון החשמל ויסייעו בחסכון וצמצום ההוצאות.

מיד בתחילת הקיץ כדאי לבחון את פעולת המזגן ולנקות מצבורים של אבק ולכלוך. במקרים בהם בני הבית מאתרים ירידה בתפוקה בהשוואה לשנה שעברה כדאי להזמין טכנאי. עבודות פשוטות של תיקון מזגנים אינן כרוכות במחירים גבוהים, מגנים מטפטפים ומזגנים עם מחסור בגז מאמצים את המנוע ומקצרים את חיי המכשיר, עבודת תחזוקה פשוטה תוכל להחזיר את המזגן הישן במהרה לתפוקה מלאה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה