שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

תיקון תריס חשמלי


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

תיקון תריס חשמלי - זיהוי תקלות בתריסים חשמליים

תריסים חשמליים הם פיתרון טוב ונוח במיוחד היום בכל בית. פשוט בלחיצת כפתור פותחים או סוגרים את התריס. יחד עם זאת, בלי שום הודעה מוקדמת התריס יכול פתאום להיתקע ולהפסיק לעבוד.

לפני שיוצרים קשר עם מוקד מומחים לתיקון תריס חשמלי, מומלץ לקרוא את המדריך הבא לזיהוי תקלות בתריסים. למה דבר זה חשוב? מאחר שכשאיש מקצוע יגיע אליכם על מנת לבצע תיקון בתריס החשמלי, הוא יצביע על בעיה מסויימת שיש לטפל בה, בעוד שקיימת בעיה הרבה יותר פשוטה (שעלותה הרבה יותר זולה ממה שהציע לתקן).

אז איך מזהים תקלות?

אתם לוחצים על מתג ההפעלה, אבל התריס לא מגיב בכלל ללחיצה. תשימו לב ותקשיבו טוב, האם יש צליל של מנוע? אם שומעים את המנוע, אבל התריס לא זז, אז אפשר לנשום לרווחה, כי קודם כל המנוע עובד. תקלות במנוע הן התקלות היקרות ביותר. ועלות תיקון או החלפת מנוע  היא מהגבוהות בתחום של תיקון תריס חשמלי. זוהי עלות גבוהה מאוד שקרובה מאוד לעלות של קניית תריס חדש, במקרה שפגה תקופת האחריות של המנוע.

לעיתים קרובות, המנוע עובד אבל התריס לא יורד. ייתכן שישנה תקלה בשלב הראשון של התריס שאמור לרדת. מאחר שהשלב הראשון של התריס תקוע, הוא תוקע את שאר שלבי התריס מאחוריו, למרות שהם תקינים לגמרי. השלב הראשון של התריס מועד ביותר לתקלות כי הוא נושא עליו את משקל כל התריס עליו. עלות טיפול בתקלה זו היא יחסית לא יקרה.

לעיתים התקלה נובעת מחבל קרוע. החבל שמחבר בין מוט התריס לבין השלבים. ניתן גם פה בקלות יחסית לזהות את התקלה, וגם פה אין מדובר בתקלה שעלות טיפולה יקר מידי.

תיקון תריס חשמלי מתחלק בדרך כלל לשני סוגים

זה יכול להיות תיקון של המנוע עצמו, או החלפה של המנוע. ועלות תיקון זו היא יחסית יקרה יותר (וגם מאוד תלויה אם יש או אין אחריות), ושאר התיקונים, שהם זולים באופן משמעותי, והטכנאי יוכל להחזיר את השימוש בו מהר יחסית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה