שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

תיקון תריס חשמלי - כה חוסכים כסף


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

תיקון תריס חשמלי

תחזוקה ותיקון תריס חשמלי בזמן, ימנע מכם את החום  והדביקות של חודשי הקיץ החמים, ואת הרטיבות והגשם בחודשי החורף הקרים. לכן, אם התקלקל לכם התריס החשמלי מומלץ לפנות למומחה לתיקון תריס חשמלי בזמן ולמנוע עוגמת נפש מיותרת.

תקלות בתריס חשמלי

רוב התקלות בתריס החשמלי הן במנוע של התריס החשמלי או בצירים. ולכן כדאי להשקיע במנוע איכותי. האלומיניום ממנו מייצרים את התריס החשמלי הינו חזק ויציב, ובד"כ אינו דורש תחזוקה שוטפת. אבל המנוע, כאמור, הוא החלק הרגיש ביותר בתריס החשמלי. ולכן אם בחרתם מנוע איכותי מחברה טובה ואמינה, וכדאי ומומלץ לעשות זאת, בעל צירים חזקים ורצועות איכותיות, התחזוקה השוטפת של התריס עשויה להיות מינימלית ותחסכו רבות בעלויות הכרוכות ב- תיקון תריס חשמלי.

מניעת תקלות בתריסים חשמליים

מניעת תקלות בתריס החשמלי היא פשוטה מאוד. וכדאי להיות מודעים למספר דברים, כדי למנוע תקלות בתריסים חשמליים. לכן על מנת להפחית את הצורך בהזמנת מומחה לתיקון תריס חשמלי מומלץ לנקוט בפעולות הבאות:

ניקיון התריס החשמלי במטלית לחה ולא ע"י השפרצת מים. תריסים רטובים עלולים לפגוע במנוע, כשסוגרים את התריס בעודו רטוב.

 

שימון התריס – מומלץ לשמן את המנוע, על מנת להאריך את חייו, ולמנוע את שחיקתו. שחיקת המנוע היא אחת הסיבות שיחייבו אתכם להזמין מומחה לתיקון תריס חשמלי.

 

חפצים מתחת לתריס – מומלץ תמיד לבדוק שאין חפצים שמונחים בחלון. כי אם התריס נתקל בחפץ, התריס עלול להישבר, ואף המנוע עלול להתקלקל.

 

מומלץ להתרגל להיות תמיד נוכח בסביבת התריס, כאשר סוגרים את התריס, גם מהסיבה שכתבנו קודם, כדי למנוע את היתקלות התריס בחפץ קרוב לחלון, (לא חשבתם שהוא מונח  מתחת לתריס), וגם על מנת לראות שאחד השלבים לא סטו ימינה או שמאלה, וכך לגרום נזק גם לתריס וגם למנוע.


 

לסיכום: ככל שתשמרו על כללים אלו ותקפידו על תחזוקה טובה של התריס במהלך השימוש בו, כך תאריכו את חיי התריס,  ותימנעו מהוצאות מיותרות, מאחר שתיקון תריס חשמלי הוא לא דבר זול. אבל בהחלט ניתן להימנע מלהגיע לכך.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה