שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

תכנון מעבר דירה


גלי פי

:)

 
 

 לעבור דירה זה עסק מורכב, אפילו אם עוברים מדירה אחת לשנייה באותה העיר. בעת המעבר יש הרבה מאוד בירוקרטיה ופרוצדורות שנלוות לכך, בין אם מדובר על חתימת חוזה, ובין אם מדובר על סיום חוזים עם חברות שונות איתם ערכתם הסכמי התקשרות שונים הנוגעים לדירה. בין החברות הללו ניתן למנות את חברת הגז, חברת הטלפון, ספקית האינטרנט וכמובן חברת הכבלים. חייבים ליצור קשר עם החברות השונות כדי להודיע להם על דבר עזיבת המקום, שהרי אם לא נעשה זאת נמשיך לשלם עבור משהו שאנחנו לא משתמשים בו בפועל. תתפלאו אולי לדעת, אך כיום אחד הדברים שמדאיגים ביותר את רוב האוכלוסייה לפני שיעברו דירה, הוא למעשה נושא האינטרנט והטלוויזיה. יש הרבה מאוד אנשים שיעידו כי לא יהיו מוכנים לחשוב על מעבר דירה אם לא היו יודעים בוודאות כי ביום שיכנסו לבית החדש, האינטרנט והכבלים כבר יעבדו באופן סדיר. לגבי המחשב- עדיף לגבות את כל המסמכים החשובים על שרת חיצוני, על מנת לא לאבד אותם במקרה בו המחשב ניזוק במהלך במעבר.

חשוב להיערך מראש

אומנם אף אחד מאיתנו לא אוהב התעסקות עם בירוקרטיה ולא אוהב את הפרוצדורות השונות בבואנו לחתום על חוזה עם חברה כזאת או אחרת, אך האמת היא שחשוב מאוד לעשות זאת בתשומת לב. אם החלטתם לעבור לחברה אחרת המספקת שירותי כבלים, דעו כי במרבית החברות שנותנות שירותי אינטרנט או כבלים ירצו לדעת את סיבת העזיבה, אך האמת היא, כי אתם לא חייבים לנדב מידע. אף אחד לא יכול להתנגד לכך אלא רק לשכנע בדבר הכדאיות שלכם להישאר במסלול הלקוחות שלו. אם תחליטו בסופו של דבר לעבור לחברת הכבלים המתחרה, לבטח תעשו זאת רק לאחר בדיקה מעמיקה. עדיף לפנות אל חברת הכבלים שמעניינת אתכם עוד לפני מעבר הדירה, כי כך תוכלו להבטיח כי ביום כניסתכם לדירה, האינטרנט כבר יעבוד, והטלוויזיה לא תשמש כרהיט בלבד.

איזו חברה לבחור

ניתן לומר שהיום יש דמיון לא קטן בין שתי חברות הכבלים, וכלל לא פשוט לבחור בין השתיים. יש אנשים שיותר חשוב להם התוכן של השידורים ויש כאלה שהחשיבות העליונה ניתנת לנושא של איכות השידור. האמת היא, שכיום שתי חברות הכבלים נמצאות במצב שהן יכולות לספק את שני הצרכים האלה, כך שבסופו של דבר כל לקוח יבחר את מה שמתאים לו ביותר. אינטרנט וכבלים הם דברים שרובנו צורכים ומשתמשים בשירותיהם, ומכיוון שאתם עומדים להמשיך ולשלם תשלום חודשי לא קטן מידי חודש, כדאי לבדוק לעומק את העניין ואת האותיות הקטנות שבהסכם ההתקשרות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה