שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2287
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

תריסי גלילה לעסק


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

תריסי גלילה

הגנה על בית עסק כרוכה באלמנטים רבים כמו מנגנון אזעקה, מצלמות אבטחה וכמובן גם מנעול חזק במיוחד. אם זאת, בתי עסק רבים חווים פריצות וגניבות בזמן קיומם בגלל העובדה שמנגנוני הנעילה לא היו חזקים דיים בשביל למנוע זאת.

כדי למנוע את המקרים המצערים הללו, חשוב להשתמש לא רק במנעול חזק, אלא גם בדלת שלא ניתנת לפריצה בקלות. לשם כך, בתי עסק רבים בוחרים בתריסים מיוחדים וחזקים שיכולים למנוע פריצות – תריסי גלילה.

תריסי גלילה – להגנה מיטבית על העסק שלכם

תריסי גלילה הם אותם תריסים ידועים בעלי שלבים מקבילים שניתן להרים מעלה ולהוריד כלפיי מטה שאנו מכירים מבתים פרטיים. המבנה הזה תקף גם לגביי תריסי גלילה לבתי עסק אך עם כמה הבדלים משמעותיים. תחילה, תריסי גלילה עבור בתי עסק עשויים ממתכות חזקות ועמידות, כמו פלדת אל-חלד, שלא ניתן לעקם או לחדור דרכן.

באופן הזה, פורצים אינם יכולים לפגוע בתריסים הללו, כמו עם דלתות זכוכית למשל, ולכן הם משמשים כמנגנון הגנה חזק ועמיד. שנית כל, תריסי גלילה כוללים מנגנון פתיחה וסגירה חשמלי שלא כל אחד יכול להשתמש בו, מה שמאפשר רק לאנשים מורשים לפתוח אותם.

בגלל הכובד של תריסי גלילה, נם עלולים להיות מסוכנים למדי כשעומדים תחתם בעת פתיחה או סגירה. גם על כך חשבו בתכנון של התריסים הללו, וכיום יש מנגנוני חירום שגורמים לעצירה של תריסי גלילה כאשר הם מהווים סכנה.

הגנה על בתי עסק צריכה להיות בראש מעייניו של כל בעל עסק שרוצה למנוע בעיות ופריצות לשטחו. לשם כך יש תריסי גלילה שניתן להתקין בפתחם של בתי עסק, לפתוח אותם בקלות עם מנגנון חשמלי ייעודי ובכך למנוע חדירה של פולשים לבתי עסק.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה