שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

תריסי גלילה - לחלונות ראווה


אסף דורי

אסף דורי

 
 

תריסי גלילה לחלונות ראווה

חנויות עם חלונות ראווה זקוקות לפתרון מיגון איכותי ויעיל בפני פורצים אך בעל העסק מעוניין להציג לראווה את מוצריו בחלון כדי למשוך קונים פוטנציאליים. לכן, תריסי גלילה שקופים הם הפתרון המושלם לחלונות ראווה כיוון שהם מציעים מיגון איכותי בפני גניבות ופריצות וניתן לראות את דרכם את הפריטים השונים אשר מוצגים בחלון הראווה. תריסי גלילה שקופים מיוצרים ממוטות פלדת אל חלד חזקים ומשולבים בלוחות של פוליוריטן.

פתרון יעיל לשמירה והגנה על חלון הראווה

תריסי גלילהנועדו לשמור היטב על הציוד בעסק וכדי להגן על חלונות הראווה ביעילות תוך אפשרות לראות את הציוד המוצג בחלון כדאי להעדיף תריסי גלילה שקופים. את התריס מייצרים במפעל בטכנולוגיית ייצור חדשנית ובהתאם למידות חלון הראווה. תריסי גלילה שקופים מהווים פתרון מיגון יעיל ואיכותי לאורך זמן והם מתאימים לחנויות ולעסקים שונים הנמצאים בקניונים, במרכזי קניות ובכל מקום אחר.

תריס חשמלי

אם בעבר היה נהוג להתקין תריסי גלילה מכניים אותם היה צריך להרים ולסגור ידנית הרי כיום ישנם דגמים חדשים של תריסי גלילה חשמליים. התריס מופעל באמצעות מנוע חשמלי איכותי ועמיד, בזמן סגירת התריס המנוע מהווה אמצעי בטיחות נוסף למניעת הרמת התריס אך ניתן לשלב מנגנון נעילה נוסף כמו מנעולי תלי ובריחים. כאשר מתקינים תריסי גלילה שקופים להגנה על חלון הראווה ניתן לבחור בין תריס עם מנגנון פתיחה חשמלי לבין תריס עם מנגנון פתיחה ידנית.

עיצוב מרשים

ראוי לציין כי תריסי גלילה שקופים מוסיפים יוקרה לחלון הראווה והם מאפשרים לקהל הלקוחות לראות ללא הפרעה את המוצרים המוצגים בחלון. שקיפות התריס מאפשרת לקרני האור לחדור לחנות וכך ניתן לחסוך גם בעלויות החשמל בעסק. יש מגוון עיצובים של תריסי גלילה לכן מומלץ לפנות לחברה מקצועית ובעלת מוניטין רב בענף כדי לקבל הסברים ולקבל החלטה נכונה לגבי התריס השקוף המתאים ביותר לצרכי העסק.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה