שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

תריסי גלילה - לכיף שלך


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

תריסי גלילה - לכיף שלך

אין כמו לפתוח את החלונות ולהגיף את הווילונות ביום שטוף שמש כדי לחמם אותו וליצור אווירה נעימה בבית. למרות זאת, ישנם ימים חמים בהם הדבר האחרון שאנחנו רוצים הוא להכניס את אור השמש והחום שלו לביתנו. במקרים כאלו ניתן לסגור את החלונות ולכסות עליהם עם תריסים, אך זה לא תמיד עוזר.

על מנת שניתן יהיה למזער את כמות השמש שנכנסת לבית ולמנוע ממנו להתחמם יתר על המידה, חשוב להתקין אמצעי אטום שיאפשר זאת. בדיוק לשם כך יש תריסי גלילה שיכולים להקל עליכם על החיים וגם ליצור אקלים נעים בביתכם בימי הקיץ וגם החורף.

תריסי גלילה – ליצירת אווירה נעימה בכל עת

בימים בהם יש רוח חזקה או שמש קופחת סגירה של החלון לא מספיקה כדי למנוע ממזג האוויר להשפיע על ביתנו. כאן נכנסים לתמונה תריסי גלילה שיעילים במיוחד בכל הנוגע לוויסות האור שנכנס לביתכם וגם מונעים השפעה של רוחות ושאר סוגי אקלים.

התריסים הללו, כפי ששמם מרמז, הם תריסים שניתן לגלול מעלה לתוך קופסה מיוחדת שאוספת אותם במקום אחד. באופן הזה תוכלו להרים את התריסים עד הסוף למעלה, לעלות אותם למחצית הדרך או למטה לגמרי. כך תוכלו לשלוט על מזג האוויר בביתכם וגם להבטיח את הפרטיות שלכם במהלך שעות היום ובזמנים בהם אתם מחוץ לביתכם.

תריסי גלילה ניתנים להרמה בקלותבאמצעות מספר מנגנונים שונים: מנגנוןידני, חשמלי או כזה שמשלב בין השניים. רבים בוחרים במנגנון המשולב בעזרתו הם יכולים להחליט מתי ואיך הם ירימו את התריסים, וזה בהחלט מקל על העניינים.

החלונות בביתנו אמורים להגן על הפרטיות שלנו וגם לעזור ליצור אווירה נעימה בתוכו. כדי שזה אכן יקרה, הם צריכים גיבוי של תריסי גלילהשיקלו על חייכם ויאפשרו לכם לשלוט בכמות האור הנכנסת לביתכם בקלות ובמהירות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה