שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

5 סיבות טובות למה כדאי להתקין סורגים


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 
1.הם עובדים. נקודה:

 

הדבר הראשון שחשוב שתדעו הוא שהסורגים מתגלים פעם אחר פעם כאמצעי מיגון מתקדם. בעוד אזעקות יכולות לזייף ברגע האמת, כספות ניתן לגנוב בקלות ומעל שערי כניסה ניתן לדלג, סורגים נמצאים כאמצעי מתקדם מאד וזאת בעקבות היכולת שלהם למנוע את כניסתם של אנשים זרים דרך פתח החלון.

 

2.תורמים עיצובית לבית שלכם:

 

אז לצד התרומה הפונקציונאלית-בטיחותית הרבה של הסורגים, לא ניתן להתעלם מהעובדה שהם גם מטיבים מאד עם חזות הבית שלכם. ממש כמו שלכם חשוב היופי החיצוני, כך גם לבית שלכם. הסורגים מעניקים מעטפת חיצונית מרשימה התורמת לנראות הבית כלפי חוץ. גם אם אתם גרים בבית פרטי וגם אם בבניין מגורים, ניתן לשלב כיום סורגים מעוצבים שרק יוסיפו לעיצוב הבית שלכם.

 

3.שומרים גם על הילדים:

 

אחד הדברים המרגשים ביותר הוא סקרנותם של ילדים: הם בודקים גבולות, מסתקרנים מקולות ומגיבים למראות שהם רואים בפעם הראשונה בשיא ההתרגשות. אותה סקרנות יכולה להיות לעתים גם קטלנית בעת שהם מטפסים אל עבר החלון שבחדרם או בחדרים אחרים בבית. התקנת סורגים שתתבצע בביתכם תמזער באופן משמעותי את הסיכוי שהילדים ימעדו חלילה דרך החלון. הבטיחות של הילדים שלכם היא מטרת העל ותתפלאו כמה הסורגים מסייעים לכם עם מטרה זו.

 

4.לשקט נפשי אין מחיר:

 

לא משנה איזה בית חלומות יצרתם לעצמכם: כל עוד אתם הולכים לישון בתחושה שאינכם מוגנים ובטוחים, הרי שבית החלומות שלכם לא שווה דבר. השקיעו במערכת הגנה אידיאלית ואיכותית כמו הסורגים ותוכלו ללכת לישון טוב בלילה. את הסורגים תוכלו כמובן לשלב על החלונות, אך גם על פתח החצר או המרפסת במידה ויש לכם כאלו. כך, אתם יודעים כי עשיתם הכל על מנת להבטיח כי הפורצים ישארו מחוץ לבית שלכם.

 

5.השקעה חד פעמית:

 

בעוד ישנם אמצעי הגנה שעליכם לתחזק אותם וכך להשקיע המון מכספכם ומזמנכם האישי, עם התקנת הסורגים אתם לא צריכים להשקיע דבר שכן מדובר על השקעה חד פעמית בלבד. כל שנדרש מכם הוא לתאם עם המתקין, לפקח על תהליך ההתקנה וכאן תמה המלאכה: יש לכם בבית סורגים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה