שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 
פיקוח בניה, כשהוא נעשה על ידי מפקח בניה מיומן ומנוסה, מהווה ריכוז  וניהול של מגוון הפעולות, הקשורות בתהליך הבנייה, עד לסיומו המוצלח של הפרויקט. אז למה, בעצם, צריך פיקוח בנייה?
המשך קריאה
תחזוקה ותיקון תריס חשמלי בזמן, ימנע מכם את החום  והדביקות של חודשי הקיץ החמים, ואת הרטיבות והגשם בחודשי החורף הקרים. לכן, אם התקלקל לכם התריס החשמלי מומלץ לפנות למומחה לתיקון תריס חשמלי בזמן ולמנוע עוגמת נפש מיותרת.  
המשך קריאה
תריסים חשמליים הם פיתרון טוב ונוח במיוחד היום בכל בית. פשוט בלחיצת כפתור פותחים או סוגרים את התריס. יחד עם זאת, בלי שום הודעה מוקדמת התריס יכול פתאום להיתקע ולהפסיק לעבוד.  
המשך קריאה
מדהים לגלות כמה מהמבנים בישראל סובלים מבעיה זו של רטיבות. הנטייה הטבעית שלנו היא להאמין שבעיות הרטיבות נובעות מפגעי מזג האוויר, גשמים וכו'.
המשך קריאה
הספה היא חלק מהפנים של הבית וברור שלא נעים לשבת על ספה מוכתמת או לארח אורחים כאשר זהו המצב, אז מה עושים? מנקים! ניקוי ספות מתחלק לשתי חלקים הראשון הוא תחזוקה וטיפול בכתמים "קלים" ונקודתיים והשני הזמנה חברה מקצועית לבצע ניקוי וחידוש הספה
המשך קריאה
אם גם אתם חזרתם עייפים ורצוצים ונפלתם על המיטה  וקמתם בבוקר עם עקיצות המאופיינות בשורות מסודרות על החזה, הצוואר או הגב, כנראה שיחד אתכם חלקו את המיטה גם פשפשים ואתם זקוקים להדברה נגד פשפש המיטה. 
המשך קריאה
איזה תקלות ניתנות לפתרון באופן עצמאי ומתי כדאי להזמין שירות תיקון מכונת כביסה
המשך קריאה
קניתם מקרר חדש? פוחדים להרוס אותו עוד לפני שהוא מגיע הביתה? זוהי המציאות של זוגות צעירים, סטודנטים, משפחות ותיקות וקשישים שצריכים להתמודד עם המפלצת המתכתית החדשה שהם רכשו כך שהיא תעשה את כל הדרך למטבח באופן הכי בטוח שיש. הובלת מקרר בחיפה היא הפתרון בשבילכם ויש כמה דברים שכדאי שתדעו לגביה.
המשך קריאה
מהם הגורמים בהם עלינו להתחשב ודרכי הפעולה העדיפות במשך התהליך לאיתור אינסטלטור בחיפה, שיהיה מקצועי ואמין, ויטפל בבעיות אינסטלציה בדירה/משרד/נכס להשכרה באופן מלא ובמחיר נוח
המשך קריאה
הספקה טכנית לתעשייה מומלץ לרכוש ממקום אחד בטוח ומוכר , ידוע שהצורך בהספקה הוא הוא דינמי ועיקבי ולכן מקום שמכיר את ההתנהלות יוכל לבצע את ההספקה ביעילות יתר,
המשך קריאה
<< הדף הקודם 31-40 מתוך 918 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה