שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 
קניתם מקרר חדש? פוחדים להרוס אותו עוד לפני שהוא מגיע הביתה? זוהי המציאות של זוגות צעירים, סטודנטים, משפחות ותיקות וקשישים שצריכים להתמודד עם המפלצת המתכתית החדשה שהם רכשו כך שהיא תעשה את כל הדרך למטבח באופן הכי בטוח שיש. הובלת מקרר בחיפה היא הפתרון בשבילכם ויש כמה דברים שכדאי שתדעו לגביה.
המשך קריאה
מהם הגורמים בהם עלינו להתחשב ודרכי הפעולה העדיפות במשך התהליך לאיתור אינסטלטור בחיפה, שיהיה מקצועי ואמין, ויטפל בבעיות אינסטלציה בדירה/משרד/נכס להשכרה באופן מלא ובמחיר נוח
המשך קריאה
הספקה טכנית לתעשייה מומלץ לרכוש ממקום אחד בטוח ומוכר , ידוע שהצורך בהספקה הוא הוא דינמי ועיקבי ולכן מקום שמכיר את ההתנהלות יוכל לבצע את ההספקה ביעילות יתר,
המשך קריאה
כולנו מחפשים אחרי אנרגיה בכל רגע בחיינו. אנחנו צריכים את הדלק כדי להגיע לעבודה ולמקומות הבילוי שיוצרים לנו זיכרונות, אנחנו צריכים את הקפה כדי להתעורר ואת הארוחות כדי להיות חזקים ולמעשה צריכים לנשום בכל רגע כדי להמשיך לחיות. כמו שאתם צריכים אנרגיה כך נדרשת אנרגיה שתחמם לנו את המים לאותו קפה ואת האנרגיה שתדליק את מנורת החשמל שנותנת לנו להמשיך לעבוד וללמוד בלילה וגם את האנרגיה שמחממת לנו את המים למקלחת חמה. בכל מה שקשור למקלחת חמה אין שום סיבה שתחפשו אחרי מקורות אנרגיה שיעלו לכם הרבה כסף כשהשמש נמצאת למעלה בשמיים ומאפשרת לנו ליהנות מאנרגיה ירוקה בחינם.
המשך קריאה
רגע לפני שאתם בוחרים את חברת האחזקה שלכם, מה חשוב לבדוק?
המשך קריאה
חברו הטוב ביותר של האדם הוא הכלב, חברה הטוב ביותר של האישה הוא היהלום, ואילו החבר הטוב ביותר של הדוד שלכם הוא הטיימר
המשך קריאה
התחזוקה השוטפת של ניקיון מפעלים, משרדים, בניינים משותפים, בתים פרטיים ומוסדות ציבוריים, מתבצעת באמצעות חברת ניקיוןחיצונית. היום פחות אנשים מהמגזר הפרטי, מעסיקים עוזרות בית  היות והם חוסכים בהוצאות של תשלום על תנאים סוציאליים והבחירה של חברות ניקיון חיצוניות הפכה לפופולארית.
המשך קריאה
אם החלטתם על בחירה של חברת ניקיון קבועה, כבר מהשיחה הראשונה בטלפון, תוכלו להבין אם מדובר בחברה אמינה. בררו באילו חומרי ניקוי משתמשת החברה וכן כמה זמן היא פועלת בשוק. כדאי כי לאחר בירור והשוואות מחירים תדעו מה המחיר עבור שירותי ניקיון ומומלץ, לא לפנות לחברת הניקיון הזולה באופן משמעותי. 
המשך קריאה
פיקוח בניה, הינו שם כולל  לריכוז של מגוון הפעולות, הקשורות בתהליך או בפרויקט בניה, תחת ניהול אחד, מקצועי. בתהליך של פיקוח בניה, מלווה חברה המספקת שירות זה את בעל הנכס, בהיבטים שונים של התהליך.
המשך קריאה
מעבר דירה הוא תמיד דבר בעייתי וגורם להמון כאב ראש. בין החפצים הכי רגישים שיש להעביר היא העברת טלוויזיה. אם ברצונכם להעביר טלוויזיה ישנם כמה דגשים חשובים ובמאמר זה נשתדל לפרט על כל אחד מהם. צעדים אלו יקלו על כל תהליך ההובלה וגם יבטיחו העברת טלוויזיה בצורה תקינה ומאובטחת. ברור לכולנו שהאופציה הכי קלה היא להעביר את הטלוויזיה אל דירה החדשה אך ישנם מקרים מסוימים אשר אין מקום לטלויזיה במקום החדש ויש למצוא מחסנים קטנים להשכרה אלמנת לאחסן את הטלויזיה.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 31-40 מתוך 911 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה