שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

אמצעי זהירות נפוצים על דלתות זכוכית


איתן חיים
 
 

אין שום צל של ספק שהמראה של דלתות זכוכית הוא יפה במיוחד - כולנו נהנים מהמראה השקוף והנקי של דלת הזכוכית, והיא משמשת אותנו לעתים קרובות כדלת כניסה למבנים, למשרדים, לעסקים, לחנויות, ועוד. אולם, יש סכנה מסוימת שהדלת תהיה שקופה מידי - וכך אנשים עלולים להתנגש בה, וזה אף עלול להסתיים בתביעה. אם כך, אילו אמצעי זהירות כדאי לנקוט ולשים על דלות הזכוכית, כדי לסמן את הימצאן ומיקומן?

                                           

כמה אמצעי שכדאי לשים

●       מדבקות - האמצעי הנפוץ ביותר ששמים על דלתות זכוכית והיעיל ביותר, הוא מדבקה. המדבקה פשוט מסמנת שמדובר על דלת זכוכית ושכדאי להיזהר. שימו לב שאתם מעצבים את המדבקה הזו כמו שצריך. היא צריכה להיות גדולה וברורה מאד, כך שגם מבוגרים וגם ילדים ישימו לב אליה. מבחינת הגובה שלה - מקמו דלתות זכוכיתאותה כך שהקצה העליון יהיה בגובה של 180 ס"מ, ורצוי שהאורך של המדבקה יהיה כ40 ס"מ לפחות. מדוע? משום שכך גם ילדים יוכלו לשים לב למדבקה (זו לרוב האוכלוסיה המועדת לפורענות ביותר להתנגשות בדלתות).

●       צריבה על הזכוכית- אפשרות נוספת, היא לצרוב סימנים שונים על דלתות זכוכית, כאשר הצריבה מותירה סימן ברור שאפשר לראות אותו גם מרחוק. גם כאן, חשוב לוודא שהסימן של הצריבה יהיה מספיק גדול וברור, על מנת שיהיה קל להבחין בוא. אם רואים את הסימן של הצריבה ממרחק של פחות ממטר בלבד - סימן שצריך לתקן את הצריבה.

●       זכוכית צבועה -  אפשרות נוספת, היא להזמין  דלתות זכוכית ואז לצבוע אותן עם אבקה מיוחדת. היתרון בזכוכית הצבועה היא שכך אתם בעצם מחסלים כל סיכוי שמישהו יתנגש בה – כי אז הרבה יותר קל להבחין בדלת מזכוכית. עם זאת, מדובר על טכניקה שלא כולם מאמצים, שהרי רבים מאתנו כן מעוניינים בזכוכית שקופה.

 

אינטרס חשוב שלכם

שימו לב שזה אינטרס שלכם בראש ובראשונה לדאוג לאמצעי הבטיחות על דלתות זכוכית מסיבה פשוטה מאד - אם חס וחלילה מישהו יתנגש בדלת הזו כי לא היה אמצעי בטיחות, אזי לפי החוק הוא יכול לתבוע מכם פיצויים גבוהים מאד. עדיף להימנע מכך - ולדאוג לסימון.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה