שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

ארון קיר בעיצוב המודרני


חן רביד
 
 

אם אתם מחפשים ארון קיר לחדר השינה או לחדר הילדים, אתם רוצים להתנהל נכון בכל הנושא של גיבוש העיצוב שבו תבחרו. עד כמה שזה נשמע אבסורד, מרבית החלטות הרכישה מתקבלות במעמד הקנייה עצמו, תחת השפעה של מצב רוח ותחת השפעה של איש מכירות שמנסה להוביל אתכם לכיוונים המתאימים לו מכל מיני סיבות השמורות איתו. ארון קיר הוא פריט ריהוט גדול ובעל השפעה משמעותית על העיצוב הכולל ועל האווירה בחדר, והוא גם פריט ריהוט יקר מאוד שלא קונים כל שנה. על כן, כדאי להשקיע זמן בגיבוש המחשבה ביחס לעיצוב המתאים לכם ביותר, לפני שאתם מקבלים החלטה.

גבשו לעצמכם את העיצוב הרצוי

לפני שאתם מגיעים לחנות הרהיטים, שבו עם עצמכם ורשמו על דף את הקווים המנחים ואת הקווים האדומים שלכם בעיצוב. מה הם הצבעים שיכולים להיות רלוונטיים ומה הם הצבעים שלא, מה הוא סגנון העיצוב הכללי, כפרי, מודרני, קלאסי, יוקרתי, צעיר וכדומה, מה המידות האידיאליות, מה סוג הארון (הזזה או ציר) וכדומה. לאחר מכן, נסו להתרשם מכמה שיותר דגמים על מנת שתוכלו לחדד את המחשבה שלכם ואת ההעדפות שלכם בעניין, עד שתתגבשו סביב עיצוב מסויים שאותו אתם רוצים לעצמכם.

קווים לדמותו של הסגנון המודרני

ארון קיר בעיצוב מודרני הוא סוג של ארון קיר מבוקש מאוד ופופולארי מאוד כיום, ויש לכך חשיבות גם עבורכם. עיצוב מודרני משמעותו שימוש בצבעים, פרופורציות, מרקמים, שילובים וחומרי גלם היוצרים בסופו של דבר מראה מודרני, חדשני ועכשווי. זה יכול להיות ארון המשלב עץ, אלומיניום וזכוכית במגוון דרכים אטרקטיביות, וזה יכול להיות ארון המבוסס על קונספט עיצוב ייחודי כמו עיצוב בשני צבעי יסוד, או עיצוב שחור לבן.

מודרני אל מול וינטאג'

זה יכול להיות ארון המבוסס על עיצוב בקווים ישירים בלבד, ללא עיטורים מסולסלים המזכירים יותר סגנונות עיצוב וינטאג', וזה יכול להיות ארון המבוסס על עוד שלל אלמנטים המעניקים לו בסופו של דבר את סגנון העיצוב המודרני שלו. גם את הנושא הזה יהיה עליכם לבדוק לפני שאתם בוחרים את הארון ואת העיצוב המתאים לכם.

ארון קיר, ארונות קיר, ארונות הזזה


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה