שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

אריחים מצוירים


טירן מויאל

המאמר מוגש מטעם MVP Business חברת ייעוץ וליווי עסקי לחברות ואירוגנים, בין שירותי החברה ניתן למצוא הערכת שווי לחברות, ייעוץ פיננסי, מיזוגים ורכישות, ייעוץ שיווקי ועוד...

 
 

הרצפה הינה שטח פנים גדול, שטחה למעשה כמעט בגודלו של שטח הקירות בביתנו ולכן בחירת ריצוף איננה דבר של מה בכך ויש לכך בחשבון שיקולים רבים.


כאשר אנו באים לבחור ריצוף יש לפנות לחברות המתמחות באותו סוג ריצוף, לא מומלץ לבחור ריצוף בחברה שאיננה מבינה כהלכה בסוג הריצוף המעניין אותכם, וכמו שלא תלכו לרופא עיניים שיאבחן כאב בטן כך עליכם לבחור אנשי מקצוע המתמחים בריצוף שבחרתם.

ישנם חברות רבות בשוק, חלקם מתמחות בריצוף ספציפי כגון, פרקטים, שיש או אריחים מצוירים. לפני שאתם סוגרים עסקה עם חברה מסוימת עשו סקר שוק, השוו מחירים וראו היכן הכי כדאי לרכוש, ולא רק מבחינת מחיר אלא גם מבחינת מומחיות וטיב החברה שממנה תרכשו.

כשאר אתם באים לבחור ריצוף מסוים וודאו עם איש  מקצוע שהוא אכן מתאים לאותו חלל, האם אותו סוג ריצוף יכול לעמוד בפעילות של אותו חלל, מהי העמידות שלו וכמה תחזוקה הוא דורש?  ישנם סוגי ריצף הדורשים תחזוקה שוטפת יותר, כגון פרקט שנחשב יחסית לחמור עדין והיכול להינזק ולהישחק מהר בגלל פעילות אינטנסיבית, או איננו עמיד במים, לכן למשל לא מתאים לרצף את האמבטיה בפרקט. חלק מסוגי הריצוף נוטים יותר לספוג שומנים או נוזלים מאשר סוגי ריצוף אחרים, ולחלקם התחזוקה היא פשוטה ואין צורך לסבונים מיוחדים לשטיפה בעוד שאחרי זקוקים לנוזלי ניקוי מיוחדים.

לאחר שבחרתם את סוג הריצוף המתאים, וודאו כי המחיר כולל התקנה והרכבה של הריצוף, עלות ההתקנה והרכבה כשלעצמה היא גובה מאוד ועל מנת למנוע הפתעות בתקציב וודאו לפני סגירת העסקה כי הכל כולל במחיר.


שאלו גם לגבי אחריות, לאיזה תקופה יש אחריות לריצוף באילו תנאים ישנה אחריות ובאילו תנאים אין אחריות. מומלץ גם להזמין כמות נוספת ולשמור אותה, וכך במידה ויגרם נזק כלשהו לריצוף גם אם זה יקרה בעוד שנים יהיה לכם אפשרות לתקן ולהחליף. עליכם לקחת בחשבון כי במידה ולא יהיה לכם את אותו סוג ריצוף שרכשתם אז יהיה בלתי אפשרי לרכוש שוב את אותו ריצוף שיהיה בדיוק באותו גוון כמו זה שברשותכם, גם אם תוכלו להשיג את אותו סוג ריצוף מאותה חברה רוב הסיכויים כי יהיו הבדלים ניכרים בצבעים ובטקסטורות, מה גם שסוגי הריצוף מוכנים ע"פ טרנדים עכשוויים ומה שמכינים היום יתכן מאוד שלא יכינו בעתיד.


אז בין אם שאתם מעדיפים, ריצוף שיש, פרקט, גרנית פורצלן או אריחים מצוירים, חשוב לעקוב ולבצע את כל ההמלצות שציינו כאן ותחסכו לעצמכם כאב ראש בעתיד.

מוגש מטעם אס אם דיזיין - קידום אתרים בגוגל המתמחה בכתיבת תכנים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה