שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

באיזה סוגי צבעים הכי נכון להשתמש?


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

ציפויים לקירות

כאשר מדברים על ציפויים וצבעים שונים לקירות בבית, ישנם סוגים רבים מאוד של צבעים אותם ניתן לבחור. מבין כלל הסוגים אפשר למנות למשל ציפוי מסוג טיח איטלקי, ציפוי מרמורינו, ציפוי ולנסיה ספרדי עדין וגס, צבעי אקרילוק (אשר מגיעים מרמות של 50W, 100W, 200W  ו- 300W), צבעים וציפויים יווניים, אנגליים, יפנים ומרוקאים.

סוג צבענפוץ ביותר אותו ניתן לציין הוא צבע הנקרא סופר גמיש, אשר בבעלותו עושר התכווצות למידה המקורית הרצויה, והינו בעל עמידות גבוהה מאוד, כמו גם בעל הגנה מפני חדירת גזים או נוזלים. צבע זה מתאים בעיקר לצביעת קירות אשר "מועדים לפורענות", כלומר ישנה סכנה רבה אשר יגרמו נזקים של סדקים או לכלוך. שימוש בצבע סופר גמיש יכול להבטיח כי לא יתרחשו נזקים מעין אלה. השימוש בו מיועד גם לצביעה חדשה וגם על מנת לחדש צבע קיים.

צבע סופר אקרילי –

סוג צבע זה הינו בעל מרקם מיוחד וחלק אשר יכול לשמש בצורה הטובה ביותר על מנת לצבוע את הקירות הפנימיים או החיצוניים של הבית. ניתן לצבוע בעזרת צבע זה גם קירות טיח ובטון, לוחות או קירות גבס, ועוד רבים.

 

הסבר על סוגי ציפויים מיוחדים

מבין שלל ציפויי הקירות והצבעים שלהם ניתן למנות כמה אשר הייחודיות שלהם גבוהה משל אחרים. לדוגמא ניתן לציין את ציפוי צבע לבן יווני טבעי, אשר אפשר להגדיר אותו כצבע מינראלי. צבע זה מספק מראה מיוחד בצורה עננים דקים, ואפשר גם לבצע בעזרתו עיצוב של טקסטורות שונות ומיוחדים. סוג צבע זה מתאים במיוחד לצביעה על טיח ולציפוי קירות חיצוניים כמו גם פנימיים. מתבצע שימוש רב בצבע לבן יווני טבעי בצביעה ושחזר של מבנים היסטוריים.

עוד סוגי צבעים מיוחדים הם צבעים אנגליים, כאשר שלושת הסוגים הנפוצים ביותר הם טיח רויאל אנגלי, וולוט אנגלי וצבע קלאסיקל. גם בצבעים אלה עושים שימוש רב על מנת לבצע שחזורים ושיקומים של מבנים בעלי ערך היסטורי, מפני שהעמידות שלהם גבוהה והם יכולים להבטיח כי לא יהיו נזקים לאורך זמן.

סוג נוסף של צבע שכדאי להזכיר או שליכט טקרילי, אשר נחשב לצבע נוח מאוד לשימוש ומספק הגנה מלאה בפני שחיקה עקב תנאי מזג האוויר. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה