שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

בחדרי חדרים –עיצוב חדרי ילדים אישי


מיכל ז

מיכל ז

 
 

ילדים רוב הזמן רוצים תמיד את מה שיש לחברים שלהם, כדי להיות מקובלים. כל פעם כשהם רואים שהילד הכי מקובל בכיתה לובש משהו, אוכל משהו או עושה משהו, הם מיד רוצים ללבוש, לאכול או לעשות כמוהו. חדרי ילדים הם המקום היחיד שבו הילדים רוצים להיות שונים. כמובן שהחדרים של הילדים צריכים תמיד להיות מעוצבים בצורה משעשעת ותואמת לגילם, אבל בכל חדר חשוב לעשות עיצוב אישי וייחודי שיגרום לילד להרגיש מיוחד.

עיצוב חדרי ילדים הוא לא פשוט ומהיר כל כך כמו עיצור חדרי שינה של הורים ואנשים מבוגרים יותר. בניגוד למבוגרים, שמחפשים חדרים נעימים ובקו נקי, ילדים מחפשים מקוריות, עניין, צבעים, יצירתיות ובקיצור, חדרי שינה שתמיד יהיה להם כיף להיות בהם. הילדים תמיד יודעים מה הם רוצים, לכן בחירת הנושא לעיצוב והמראה הכללי של החדרים היא פשוטה. הבעיה העיקרית היא ליישם אותה.

לפני שמתחילים, כדאי לזכור: חדרי ילדים צריכים לשמש את הילדים גם לשנים הבאות. על כן, כדאי לבחור בעיצוב שיוכל עם הזמן לעבור אבולוציה בלי לעבוד קשה מדי, כך שבכל שלב בחיים שלהם, הילדים יוכלו להתחבר לעיצוב של החדר. למעשה, אפשר לקרוא לזה עיצוב בצל. כלומר, במקום לקחת את החדר ולהפוך אותו לגמרי כדי לקבל עיצוב אחר, אפשר פשוט להשיל ממנו שכבות.

כדי לעצב חדרי ילדים יש לתת לילדים לבחור את הנושא לפיו הם רוצים שהחדרים שלהם ייראו. חוץ מזה, עדיף לא לתת להם להוסיף במילים על העיצוב, כי ההבנה שלהם בעיצוב נכון לוקה בחסר. ברגע שבוחרים נושא, אפשר להתחיל לחשוב על הצבעים והצורות הגיאומטריות שמתאימות לו. הצבעים והצורות יעזרו לבחור רהיטי ילדים מתאימים.

לא תמיד מוצאים רהיטי ילדים שמתאימים לנושא העיצובי שהילדים בחרו, בייחוד אם מדובר בנושא מיוחד באמת, כמו חייזרים, ורוצים רוצים ללכת איתו עד הסוף. היום לא צריך להסתמך רק על החנויות ואפשר ללכת ישירות לנגרים. אם הם מבינים דבר או שניים בעיצוב אפשר לתכנן איתם מראה לרהיטים שיתאים לנושא הנבחר. כמובן, חשוב להכין או לקנות רהיטי ילדים איכותיים וחזקים, כאלו שתוחלת החיים שלהם תהיה ארוכה.

מיטות ילדים הן הפריט החשוב ביותר בחדרי הילדים. כדי שחדרי הילדים ימלאו את תפקידם העיקרי, חייבים לרכוש או להכין מיטות ילדים שהבסיס שלהן חזק ויציב ולוודא שהמזרונים שלהן הם באיכות הגבוהה ביותר. המיטות שעליהן הילדים ישנו ישפיעו על השינה שלהם וישירות גם על מצב רוחם ובעקיפין גם על מצב רוחם של שאר בני הבית.

אם זה מתאים לקונספט העיצובי של החדרים, אפשר לאבזר ולקשט מיטות ילדים במדבקות, ציורים, כילות וכדומה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה