שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

בחירה נכונה של כלים סניטריים


אבי מור
 
 

 

בעוד בחירת עיצוב אינסטלציה עבור בתיהם, רוב בעלי הבתים להתמקד יותר על המראה של הבית כולו. התרחיש הוא קצת לא יאומן אבל נכון, רבים מכם לא יודעים כי הפונקציונליות של העיצוב שלכם חשובה יותר.אתם יכולים לחשוב על שכירת המשרד או שרברב, אך מי יכול להציע וליישם את העיצוב הפונקציונלי ביותר והמתאים ביותר לבניין שלכם? שרברב כמובן. אז, מה הם הדברים שאתה יכול לצפות אינסטלטור המומחה שלך?

א) להתמקד יותר על הפרטים הקטנים: אם אתה הולך למטבח או לחדר האמבטיה, אתה תראה את התמונה בגדול. תראה ברזים, , כיורים, כלים סניטריים ועוד דברים נוספים רבים ואחרים, כי הם המרכיבים החשובים של עיצוב אינסטלציה שלך. תכנון זהיר והתקנה של רכיבים אלו יעזרו לך לשמור כמות גדולה של מים ולשמור על חשבונות מים שפויים.

ב) המראה זה לא הכול: עיצוב אלגנטי הוא לא בהכרח עיצוב פונקציונלי.אתם יכולים להתקין כיור יפה, מקלחת מזהב, אמבטיה או דוש, אבל סביר להניח שתתעלמו מכללי בטיחות שונים, כי אתם לא בעלי מקצוע. אינסטלטור מומחה קיים במיוחד בשביל הנושאים האלו. הוא ידע לשלב בין הפונקציונאליות והבטיחות, לבין היופי והאלגנטיות.

ג) חשוב ללכת על עיצוב חדשני: רוב החברות שמייצרות כלים סניטריים חדשניים ובעלי עיצוב עדכני, לוקחות בחשבון גם את היעילות שבמוצרים שלהם. לדוגמא: יש פחות ופחות ברזים אשר צורכים כמות גדולה של מים, בעיקר בגלל הסיבה של חסכון מים במקלחות ובמטבח. לכן חשוב שתציינו בפני אינסטלטורים שמגיעים אליכם, שירכשו מוצרים חדשניים בלבד.ד) בחירת כיורים ומקלחות: אלו ללא ספק שני המוצרים שהכי ממחישים את הטעם האישי בבחירת העיצוב. אך מלבד המראה השונה שיש להם, הם גם מגיעים עם מגוון שונה של פונקציות. לדוגמא, ניתן לבחור ברז וויסות אשר יש בו מן שקע שמותק מעליו בצורה מתוכננת וארכיטקטונית. השרברב שלך יכול להציע לך לבחור מעמד לכיור, בגלל שזה יעזור ליצור מרווח נוסף שנחוץ לנוחות, אך יגיע עם עיצוב מיושן. חשוב שהתוצאה הסופית תהיה שילוב בין הטעם של הלקוח לבין חוות דעתו של בעל מקצוע.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה