שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

בחירת וילונות לבית


אבי ביטון
 
 

 

בחירת וילונות לבית יכולה להיות תהליך משפחתי נעים ומקרב. אם ברצונכם להחליף את הוילונות שיש לכם כיום, תוכלו לעשות זאת בעצמכם, אך תוכלו גם לפנות לשאר בני המשפחה ולהפוך זאת המשימה ל'פרויקט משותף'. במאמר הבא יינתנו כמה עצות כיצד לעשות זאת.

 

החלפת הוילונות

 

כהורים, אנחנו נוטים לפעמים לשכוח שלא רק אנחנו גרים בבית והסלון משמש את הילדים שלנו לא פחות מאותנו. אמנם זה לא אומר שצריך לתלות על הקירות תמונות של פו הדב במקום של ואך גוך, אבל בחירת וילונות לבית יכולה להיות הזדמנות נהדרת לשתף גם אם הילדים שלנו בהחלטה. ראשית, נסו לחשוב עם שאר בני המשפחה האם כדאי ורצוי להחליף את הוילונות הקיימים. כעת, (בהנחה שהתשובה חיובית...) נסו לחשוב איזה סוג של וילון יתאים- דק? עבה? כחול? לבן? תוכלו להכנס יחד לקטלוגים של וילונות ברשת האינטרנט ולהסתכל על דוגמאות אפשריות.

 

קניית הוילון

 

קניית הוליון גם היא דבר שתוכלו לעשות בעצמכם, או לצרף את הילדים אליו. לכו למספר חנויות שתחליטו עליהן מראש, הגדירו סוגי וילונות שכדאי לבדוק, וזכרו לקבוע לכם טווח מחירים אפשרי, כדי לצמצם מראש אפשרויות שלא רלוונטיות לגביכם. אינכם חייבים לקנות בפעם הראשונה שאתם מבקרים בחנות- בחירת וילונות לבית יכולה להיות תהליך, והרגישו חופשיים לחזור הביתה ולהרהר קצת בדברים לפני שאתם עושים החלטה.

 

פשרה

 

בחירת וילונות לבית יכולה גם להיות מקור לאי הסכמה- בעיקר ביניכם לבין בני הזוג שלכם. כמו בכל תהליך שנוגע לבית ולעיצובו, כדאי תמיד להקשיב לצד השני ולנסות לחשוב האם יש אמת בדבריו. גם אם אתם בטוחים שאתם רוצים רוצים וילון קטיפה אדום, למשל, נסו לחשוב האם בת או בן הזוג שלכם צודקים כשהם אומרים שהצבע הזה אינו מתאים לחדר והוא עשוי להפוך אותו לכבד ו'מבוגר' מכפי שהייתם רוצים.

 

בחירת וילונות לבית היא דבר שאפשר להפוך אותו לקשה ומסובך אך גם לקליל ונעים. עבור ילדים, זוהי הזדמנות ללמוד על קבלת החלטות, על עיצוב ועל תהליך קבוצתי בו צריך להתחשב גם באחרים. עבורכם, זוהי הזדמנות לחדש את הבית ולרענן את המראה שלו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה