שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

בידוד באמצעות לוחות גבס


קל וחומר

"קל וחומר אבי בע"מ" הינה חברה אשר מתמחה בייבוא ושיווק של חומרי גבס ומוצריו.

אצלנו ניתן למצוא מגוון פתרונות לשיפוץ ועיצוב הבית, המשרד וכו' בתחום עבודות גבס ותקרות אקוסטיות. באתרנו ניתן לבצע חישוב באמצעות "מחשבון גבס" ייחודי לנו, אשר מסייע לכם לקבל הערכת עלות עבודה מבחינת כמות חומר מבלי לחרוג מהתקציב שלכם.

אנו מחזיקים מעל 24 שנות וותק וניסיון בתחום שיפור ושיפוץ פנים בעזרת הצוות המקצועי שלנו, הפועלים מנקודת מבט של הלקוח ושואפים ליצירתיות, יעילות, בעזרת עבודה באמצעות החומרים הטובים ביותר שקיימים בשוק והכל במחירים הוגנים.

כמו כן ניתן לקבל אצלנו ייעוץ כולל מטובי המומחים בשיטת "עשה זאת בעצמך" לביצוע פעולות בחומרי גבס ומוצריו בעזרת כלי עבודה ידניים או חשמליים במיומנות תוך חיסכון בזמן יקר ומשאבים ובמידת הצורך נשמח לקשר בין לקוחותינו לקבלנים, לביצוע עבודות גדולות ומורכבות.

 
 

שומעים את צעדי השכנים מלמעלה? את הכלב נובח מהבניין ליד? הגיע הזמן שתטפלו בבעיית חדירת הרעש- ולנו קיים פתרון קל ונוח עבורכם!

לאורך השנים, הבניה העירונית נעשתה צפופה אך איכותית יותר. אולם, משנות ה- 50 ועד אמצע שנות ה- 70 הבניה התבצעה בדרך מסוימת שאינה עומדת בסטנדרטים הנוקשים של חברות הבניה הגדולות היום.

בשנים האחרונות, החל משנת 2005, החלה התחדשות עירונית בשיטת תמ"א 38 במטרה לחיזוק מבנים בפני רעידות אדמה. הבניה נעשית בשיטות חדשניות ובשימוש בבלוקים איכותיים יותר מחמרי הבניה שהיו קיימים עם הקמת המדינה כך שנוצר בידוד תרמי ואקוסטי. אולם, בדירות הישנות הבידוד אינו איכותי כך שניתן לשמוע כל רחש מחוץ לכותלי הבית ולחוש משמעותית בשינויי עונות השנה גם בתוך מבנה לאור היעדר בידוד תרמי.

היום, ניתן לבצע בידוד אקוסטי ותרמי באמצעות לוחות גבס. הבידוד לעיתים נעשה בשיטת "עשה זאת בעצמך" פעולה אשר מפחיתה משמעותית את עלויות השיפוץ. ניתן להתייעץ עם מומחה או להיעזר בצפייה בסרטונים הקיימים ברשת על מנת לבצע זאת בצורה מקצועית ואיכותית. חשוב להקפיד על הוראות שימוש המצוינות על חומרי הבניה כדי למנוע נזקים ופגיעה בגוף ובציוד.

את לוחות הגבס ממקמים על מסלולים וניצבים. את המסלול מחברים באמצעות ברגים ובעזרת ניצבים שמטרתם לקבע ולייצב את המסלול כדי למנוע תזוזות ולבסוף יש להרכיב את לוח הגבס במקום המבוקש.

חשוב לשים לב כי במידה ומחברים ניצב למסלול או ניצב ללוח גבס שמאחוריו ניצב מחובר למסלול יש להשתמש בבורג פח עם ראש קודח כיוון שעובי המתכת כפול.

יש צורך בהפעלת רגישות יתר והתייחסות מיוחדת לקירות בזוויות שונות ולעמודי תווך של הבית שלא ניתן להסיר אותם. הגבס נועד גם לשיפוץ אסתטי וליצירת נישות לתאורה, הסתרת ארונות חשמל, מזווה, חלוקת חדרים או יצירת חדר ארונות.

לוחות הגבס יכולים לשמש במקביל גם להסתרת סדקים, הנמכת תקרה, שיפור אקוסטי ויצירת מעטפת מעוצבת סביב מכשירי LCD.

אצלנו ב-'קל וחומר אבי בע"מ', אנו מעניקים סיוע וייעוץ בשיטת "עשה זאת בעצמך".


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה