שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

דגשים בתחום עיצוב מטבחים


hayde hayd

היידה -  קידום אתרים

 
 

עיצוב מטבחים מקצועי יוצא מנקודת ההנחה כי לאופן שבו מעוצב המטבח יכולה להיות השפעה חיובית מאוד על דיירי הבית. באופן טבעי יש חשיבות עצומה לרהיטי המטבח, ובעיקר לרהיטים הגדולים כמו הארונות, המקרר והשיש. לחומריות ולצבעוניות של רהיטים אלו תהיה את ההשפעה הגדולה ביותר על האפקט העיצובי של המטבח, ולכן חשוב לבחור אותם מתוך ראיה כוללת שתיצור אווירה אחידה, ולא להחליט על כל אחד בנפרד.

 

עיצוב מטבחים  בעזרת חיפויים

אך לא רק לחומרים ולצבעים של הריהוט יש השפעה על עיצוב מטבחים, אלא גם לקירות המטבח. המטבח הוא אחד המקומות בהם נהוג לשלב קירות צבועים יחד עם חיפוי מחומרים שונים. פעמים רבות משאירים את הקירות לבנים, אך אם החלטתם לצבוע אותם חשוב להקפיד על צבעים בהירים יחסית שלא יגרמו לאשליה של חלל קטן ודחוס. כשבוחרים חומר לחיפוי אפשר להשתמש בחומרים כמו שיש למטבחים או אבן טבעית מחוספסת כדי ליצור אווירה כפרית ו"עתיקה", או בחיפויים צבעוניים המשלבים פסיפסים ועיטורים כדי ליצור מראה נעים לעין.

 

דגש נוסף שכדאי לשים לב אליו הוא האופן בו מואר המטבח. עיצוב מטבחים יכול לעשות שימוש בתאורה טבעית ובתאורה מלאכותית, בהתאם לנתונים הטבעיים של החלל. כשיש בנמצא חלון גדול הפונה לצד מואר כדי למקם את הרהיטים כך שיחסמו כמה שפחות את זרימת האור בשעות היום, ולהשתמש בחומרים כמו זכוכית או משטחים חלקים המחזירים את האור. כשמשתמשים בתאורה טבעית לעומת זאת, צריך לזכור כי היא צריכה להיות חזקה מספיק כדי להאיר את השיש והתנור, מקומות בהם מכינים את האוכל, אך ממוקדת פחות באזור האכילה שאמור להיות אינטימי יותר.

 

עיצוב מטבחהוא תחום המאפשר להפליג על כנפי הדמיון, אך חשוב מאוד להישאר גם צמודים לקרקע המציאות. הקפידו להתאים את העיצוב לגודל הנתון של המטבח העומד לרשותכם. אין טעם להשקיע מאמץ בניסיון להגיע לעיצוב מודרני המתבסס על קירות לבנים וריקים, ואז לתלות עליהם את כל הכלים והמגבות כיוון שאין לכם מקום בארון. עיצוב מטבחים מקצועי הופך חסרונות מסוג זה ליתרונות, וכך למשל יראה מעצב מטבחים מקצועי את הפוטנציאל הרב לאווירה אינטימית שיש דווקא בחלל קטן.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה