שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

דירה עם מעקה כפרפרזה לחלום הישראלי


אדיר
 
 

הרצונות שלנו גדלים, אבל זה לא אומר שאנחנו שוכחים מהפרטים הקטנים וכך גם איתנו מתפתח לו עולם עיצוב הפנים, התכנון והארכיטקטורה.

בשורה התחתונה, הישראלי הממוצע והרצונות שלו מתפתחים ואיתו מתפתח גם השוק והפתרונות שהוא מספק.

השינוי בפתרונות המגורים בשנים האחרונות

למעשה, גם הבית עצמו שתמיד נתפס כאולטימטיבי עם הוא על הקרקע פינה את מעמדו לטובת דירות הפאר אשר נבנות במגדלי היוקרה. ואם נחשוב על זה לעומק, אין סיבה שלא. מגדלי היוקרה שמפוזרים כיום ברחבי הארץ כולה כמעט מציעים גם דירות במחירים סבירים יחסית, לבטח לעומת מה שמקבלים בתמורה.

בתוך הדירות האלה אפשר לקבל מרפסת ענקית, גינה ותחושה של בידוד מוחלט, ממש כפי שמרגישים דיירי הבתים הפרטיים. הדיוק בפרטים של הדירות במגדלים הוא כל כך גבוה עד שהוא מגיע אפילו לפרטים כמו מעקה לבריכה שמקבל תשומת לב מיוחדת.

המגדלים השונים שאמנם הריכוז היותר גבוה שלהם נמצא בתל אביב, אבל ניתן למצוא אותם גם בראשון, רחובות, רעננה ואפילו חיפה, מציעים רמת חיים מאד גבוהה. הסטנדרט של המגורים המודרניים הפך להיות מאד גובה והוא כולל לובי מאד מפואר, בריכת שחייה אולימפית בדרך כלל עם מעקה לבריכה שמותאם גם לילדים וגם לנכים, שומר בכניסה, פרטיות מוחלטת גם במסדרון הקומה וגם במרחב הדירה עצמו ועוד מגוון של פינוקים והטבות שונות שהופכות את החיים להרבה יותר מפנקים.

מי שמעוניין להצטמצם מבחינה כלכלית יוכל לבחור בפתרונות נוספים שאולי לא יעניקו את כל היוקרה של מגדל מגורים יוקרתי, אבל הם בהחלט יספקו איכות חיים גבוהה ורמת חיים שלא תבייש את הפרברים של ארצות הברית.

בשנים האחרונות הולכת ומתרחבת תופעת רכישת הקרקעות להפשרה. לא מדובר על יוזמה חדשה, אבל בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים עושים את הבחירה הזו. קרקע להפשרה אמנם לא מתאפשרת למימוש מיידי, אבל בהחלט מדובר על הזמנות פז לבנות בית עם בריכה ושער נירוסטה יוקרתי תוך כמה שנים ספורות.

כמובן שהדירות המתפוררות של הערים השונות בישראל עוד עומדות ונהנות מביקוש לא רע. מי שמגדיל ומשקיע בשיפוץ ומעט עיצוב של הדירה יכול להוציא ממנה פנינה של ממש.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה