שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

דלתות


פנדור

פנדורי

 
 

 

 

מדי פעם בפעם, עלינו לחשוב על דלתות ביתנו הקיימות, ולבחון האם משרתות הן אותנו כפי שאנו צריכים. אנשים רבים לא מקדישים מחשבה רבה לדלת הכניסה או לדלת החדר שלהם, וחבל משום שחידוש בתחום זה יכול להיות מרענן וחיוני לבית עד מאוד.

אם מדובר על דלתות למשרד, הרי שגם בתחום זה צריך להיות תכנון והשקעת מחשבה. חידוש דלתות אלה חשוב לא פחות מדלתות בבית פרטי, ולכן אם אתם בעלי עסק, ערכו סיור קצר ורישמו בפניכם את התרשמותכם.

לרב דלתות לא מעסיקות אותנו כפי שהיינו צריכים שיהיו. הן שחקני משנה על בימת החיים ועל פני הבית או המשרד שלנו. אם רק ניתן בהם מבט חטוף ונחשוב על ההשלכות הרבות שיש בהחלפתן או שדרוגן, הרי שנוכל להגיע להישגים עיצוביים מרשימים ולאורח חיים טוב יותר.

איך מתקשרות דלתות לאורח חיים, אתם וודאי שואלים? מהסיבה הפשוטה- אנו משתמשים בהן באופן כה תכוף, שאם נייעל את השימוש בהן או ההנאה מהמראה שלהן ושיפור איכותן, הרי שלבטח ישתנה אורח חיינו לטובה, ובאופן ישיר.

כבעלי בתים, או מנהלי משרדים, דלתות צריכות להיות בסדר עדיפויות גבוה יותר מהקיים. זו האחריות שלכם לשפר ולייעל את מראה ותפקוד הבית והעסק וגם הציפיה של התלויים בכם מכם. הגדילו ראש ופנו זמן לדאוג גם להיבט זה. תתפלאו וודאי לגלות כמה חכם היה צעד כזה בראייה לאחור. החלפה ושדרוג פריטים שלכאורה נראים לנו כשוליים, יתבררו כתורמים רבות לנו ולסביבתנו.

דלתות כאמור נחוות על פי רב כחסרות משמעות, כאלה שתמיד יהיו שם. לא כך הדבר בפועל, הן מצריכות תחזוק ושימון ועשויות להתקלף ולהתבלות, בייחוד אם ישנות הן או פחות איכותיות.

החלפת דלתות כחלק משיפוץ הבית הכללי וגם בלעדיו, יפיחו רוח חיים במקום המגורים ויכניסו משב רוח רענן של קידמה ואיכות.

דלתות כניסה מצריכות את ההשקעה הרבה ביותר משום שהן חזות הכל, אבל בית ללא דלתות פנים ראויות אף הן, שווה כקליפת השום. טפחו את סביבתכם על כל היבטיה ודאגו להרמוניה ושילוב נכון בין סך כל הפריטים המרכיבים את חייכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה