שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2273
מאמרים: 7283
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 
ישנם סוגים רבים של שערים חשמליים. כל סוג עונה על צרכים שונים ומותאם למרחבים שונים. להלן סקירה של סוגים מרכזיים של שערים חשמליים.
המשך קריאה
קרמיקה היא אחד מאותם אלמנטים בחיינו, אשר נוכחותם עשויה להיראות קטנה או משנית, כמו גם דומיננטית ובעלת השפעה מרחיקת לכת, הכל טמון בבחירה שאנחנו עושים. למעשה, בחירה נכונה של קרמיקה עבור בית, משרד או חלל כלשהו, היא בעלת השפעה עצומה על העיצוב כולו ועל יצירת האווירה במקום.
המשך קריאה
מסכמים לכם באהבה את הדרך הנכונה לעיצוב דירה קטנה :) תהנו
המשך קריאה
חידוש רהיטים בשיטת עשה זאת בעצמך, הפך לנפוץ מאוד בימים אלה. על מנת לחדש ריהוט ישן, ניתן לצבוע אותו בצבע חדש ושונה על מנת לתת לו חיים חדשים. צבע חדש, יכול לעשות מהפך משמעותי במראה הרהיט. רהיטים ישנים בצבעי החום השונים, הופכים לרהיטים חדשים צבעוניים ומעניינים שתורמים מאוד לעיצוב הבית.
המשך קריאה
אז אם אתם מברי המזל שרכשו דירת גג בפרויקט היוקרה פסגת דן, כיף לכם. אבל עכשיו המשימה היא לעצב גינה על הגג הזה, כדי שלא יתבזבז. הבשורה הטובה היא שהיום, יותר מתמיד, כמעט כל אחד יכול להיות בעלים של גינה אמיתית
המשך קריאה
2019 בפתח וזה הזמן לספר לכם על הטרנדים שצפויים להיכנס אלינו לארץ ולבית במהלך השנה הקרובה. צהוב, בטון, מיטות נפרדות וחדר שינה במראה "מלוכלך" הם רק חלק מההפתעות שיפקדו אותנו.
המשך קריאה
ענף הבנייה ידוע ביכולותיו להציג מבנים חדשים ומעוצבים באופן יצירתי וייחודי. הדבר נכון עבור כל סגנון בנייה ועבור כל תחום נישתי תחת מטריית תכנון והקמת מבנים. היכולות הנ"ל אינן מגיעות סתם כך. למעשה, הן תוצר ישיר של עבודה מאומצת ומקצועית תחת ידי האדריכלים ומעצבי הבתים, אשר עובדים בקורלציה ביניהם. יש לשער, כי רק הלימה מושלמת בין כל מי שעסוק בתכנון, עיצוב והקמת מבנה חדש (או משופץ), יוכל להתגאות בתוצרת אותה יצר יש מאין. כדי להבין על הנראה לנו כמובן מאילו, חשוב להפנים את העבודה הקשה המתבצעת מתחת ועל פני השטח בכל הסגנונות הקיימים באדריכלות ובעיצוב הפנים.
המשך קריאה
הבית שלנו זה אנחנו, הוא משקף אותנו בכל פינה, בכל רהיט ובכל מקום שאנו מעצבים אותו, עיצוב בתים נחשב מאוד פופולרי בשנים האחרונות גם אם אנחנו עושים זאת בעצמנו, בביתנו חשוב לנו להרגיש נעים ונוח ולכן לוקחים את עניין העיצוב ברצינות בכל נגיעה
המשך קריאה
מהפכה בעיצוב המטבח- תפיסת חיים שהשתנתה- מטבח הוא מאז ומעולם נודע כחלל בישול, אפייה ואכילה מעצם תפקודו הפונקציונלי- בעבר כך גם היום. ואולם, בכל זאת עברה כברת דרך עיצובית מרכזית שקשורה לתכנון בית המגורים של המשפחה בארץ ובעולם- מהפכה שלא פסחה גם עליו- על המטבח. 
המשך קריאה
מטבח כידוע עולה הרבה כסף, הרבה מאוד כסף. מחירו של מטבח ממוצע עלול להרקיע שחקים ולהוות נטל כלכלי בלתי נתפס. 
המשך קריאה
1-10 מתוך 260 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה