שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

דלתות מעוצבות – כי כל אחד יכול


אסף יהלומי
 
 

אנו יכולים כיום להודות ולהעיד עם ראש מורם, כי הצרכן הישראלי יודע מה הוא. אף בתחום הדלתות העיצוב ורצונו של הצרכן משחק תפקיד חשוב מאין כמוהו. כאשר אנו בונים או משפצים נכס כלשהו, ישנה חשיבות לצורת העיצוב ושילוב הפריטים בחלל. המשותף לכל החללים בבתים ובנכסים רבים הינו דלתות. תחום עיצוב הדלתות התפתח לדרגת אמנות של ממש וניתן לראות רשתות רבות המציעות דלתות מעוצבות המעניקות אווירה, צבע וייחודיות לכל אחד ואחת מן הקונים.
 

עצב לי דלת בבקשה –
 

לפני 20 שנה היכן שלא היינו פונים היינו רואים את אותה דלת בלי שינוי אדרת. מונוטוניות משעממת, אותו צבע וחוסר עניין. היום ניתן לראות מגוון דלתות, גדלים, חוזק, עמידות בפני פריצה ועוד. דלתות עץ, פלדה, ברזל, זכוכית לעיתים ישנן דלתות פנים עם נייר אורז מיוחד המעניק את המראה היפני המסורתי ועוד שלל דוגמאות שהיריעה באמת שקצרה מלהכיל.

דלתות מותאמות בצורה אישית מבלי צורך להתפשר.


ניתן להתאים עיצוב דלתות לכל כיס ותקציב. ניתן לקשט ולעצב דלת גם בצורה עצמאית אם ניחן בכם הכישרון לכך. אך רוב האנשים מעדיפים להזמין דלתות מעוצבות מחומרים איכותיים, עמידים ואף שילוב של חומרים כגון ברזל, זכוכית, עץ וכיו"ב. ניתן לומר כי השמיים הם הגבול בתחום עיצוב הדלתות בארץ. ישנם ספקים מקומיים ומחוץ לארץ המעניקים לכל דלת ודלת יחס אישי עם נגיעה פרטית. ניתן להזמין כל דלת שתחפצו כמובן בהתאם לתקציב והיכולת הבטיחותית להתקינה בנכס שלכם.
 

מעוצבת, בטיחותית – בקיצור מושלמת!
 

דלתות מעוצבות בטיחותיות מעניקות לנו את ההזדמנות ליהנות מן האסתטיקה שלהן בנוסף להיותן בטוחות ובטיחותיות. בימים מודרניים אלה ניתן להתקין סוגי מנעולים שונים הנפתחים על פי טביעת אצבע, קודן ועוד שלל טכניקות המונעות כניסת אנשים זרים, או מייעלים כניסה לבעלי מוגבלויות שונות.

ניתן למצוא דלתות מפלדה עם ציפוי עץ, זכוכית צרובה עם קישוטים ועיצובים מגוונים – כך שמקבלים גם דלת מעוצבת וגם דלת בטיחותית במקביל.
 

עיצוב דלתות בכל חלקי הבית -

רכישת דלת מעוצבת אינה נחלתן הבלעדית של דלתות הכניסה. דלתות פנים מרהיבות ביופיין ניתן להתקין בכל חלל הבית. ניתן להוציא את הדלת הסטנדרטית בעלת הכנף, ולהתקין במקומה מסילה עליה תנוע הדלת חרישית ותעניק מראה רציף, חסכוני במקום והרמוני יותר עם חללי החדר השונים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה