שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

האפשרויות המגוונות של בניה קלה באמצעות אלומיניום


אלי גולד

כתיבת תוכן - אלי גולד

 
 

כאשר אנו חושבים על בניה, אנו מתארים לעצמנו טרקטורים, מערבלי בטון, מקדחות בטון, המון רעש, לכלוך ועבודה ארוכה ומורכבת. אך מה אם היינו אומרים לכם שיש דרך להשיג מטרות מסוימות בעולם הבנייה ללא כל אלו, ובמחירים נמוכים בהתאמה? סביר להניח שלא הייתם מאמינים לנו, חושבים שמדובר בפתרון שקר כלשהו. אך בפועל מדובר בשיטת בניה לגיטימית ביותר שצוברת תאוצה הולכת וגדלה בתחום הבניה ושדרוג מבנים קיימים. בניה קלה מתייחסת לשיטה של יציקת בסיסי המבנה הנוסף בלבד, וסגירת המבנה באמצעים הרבה יותר קלים, פשוטים, נגישים ואף זולים מאשר קירות הבטון המוכרים לכל.

למה דווקא בניה באלומיניום?

פנלים מאלומיניום מהווים בסיס מצוין לקירות מסוג זה, משום שהם מעניקים חוזק, גמישות ועמידות שאמנם שונים במהותם מאלה של קירות הבטון המוכרים, אך המעניקים מכסה ובידוד בצורה לא פחות. למעשה, האלומיניום צובר פופולאריות הולכת וגדלה בשנים האחרונות בהקשר של עבודות של סגירת מרפסות ויצירת פתרונות חורף למוסדות ציבוריים שונים, כגון מסעדות ובתי קפה פתוחים. האלומיניום משמש גם ליצירת פתרונות הצללה שפעמים רבות כל מה שדרוש על מנת להפוך אותם לקירות לכל דבר – זה משטח חיבור מבודדים. כך, למעשה, באמצעות שילוב בין אלומיניום לחומרי בידוד, ניתן ליצור פתרונות בנייה חדשניים ונוחים, לבנות מרפסות או לעשות השלמות בנייה לקיר אחד וכו'.

האם מדובר בפתרון בטיחותי?

משום שמדובר בשדרוג מבנים קיימים ולא בניה מאפס, אין כל מניעה משימוש נרחב באפשרויות המגוונות שמעניקה בניה קלה לכמעט כל מבנה. יתר על כן, מדובר בדרך ייחודית ואטרקטיבית ביותר לשפר נכסים קיימים ליצירת תשואות משמעותיות יותר מהשכרה, או על מנת למכור על בסיס שטח רבוע גדול יותר. בניה קלה הינה לא פחות איכותית או בטיחותית, היא פשוט מותאמת למטרות מסוימות שאותן היא ממלאת בצורה הטובה ביותר. בכל תהליכי הבניה מעורבים מהנדסים מומחים המגדירים שיטת עבודה נכונה מתוך הבנה של דקויות התחום ויצירת תנאים המושלמים למשימה המדוברת.

את מי מזמינים לביצוע העבודה?

בניה קלה באמצעות פנלים מאלומיניום מאפשרת ליצור פתרונות איכותיים, במידה ועושים זאת בסיוע מומחים מובילים בתחום. כך, כאשר מזמינים חברה מומחית לביצוע המשימה ומשקיעים את כל הזמן, המאמצים והמשאבים הדרושים, התוצאות הינן יפות, מושקעות ומרשימות מכל הבחינות. כדאי תמיד למצוא חברה שמסוגלת להציג תיק עבודות נרחב, כגון סגירות לחורף, בניית מרפסות, השלמת בנייה לקירות וכו'. הזמינו ייעוץ מקצועי ותקבלו את התוצאות הטובות ביותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה