שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

האתגר בעיצוב מטבח בחלל קטן


מטבחי חמד

חברת מטבחי חמד פועלת משנת 1976, עם ניסיון רב בתחום ייצור המטבחים.

 
 

האתגר בעיצוב מטבח בחלל קטן:

עיצוב חלל קטן מהווה אתגר גדול מאוד בפני כל מעצב או אדריכל פנים. דבר זה מתחדד כאשר מדובר על עיצוב מטבח בדירות קטנות מאוד. מאמר זה יעזור לקוראים להבין כיצד הופכים חיסרון של חלל קטן ליתרון.

עיצוב מטבח קטן- האתגר שבעיצוב

מעצבים מתייחסים אל עיצוב של מטבחים קטנים כאתגר. כאן מדובר על מטבחים שפעמים רבות ממוקמים באותו חלל שבו נמצא הסלון או בשטח מצומצם מאוד. מעצבי פנים מוכשרים שמכירים את כל הטכניקות של עיצוב מטבחים יוכלו להפוך גם מטבח קטן למטבח חלומי בעל מראה יוקרתי שיעלה בצורה משמעותית את ערך הדירה או סכום השכירות אותו ניתן לדרוש.

ניצול נכון של פתרונות אחסון וכלים נוספים

מטבחים מעוצבים קטנים ומוצלחים הם תוצאה של תכנון וליווי אדריכלי קפדניים ביותר. התכנון של המטבח חייב להיעשות תוך התחשב בעובדה כי מדובר על חלל עבודה פונקציונאלי ודינאמי בו מבשלים ומכינים ארוחות. לכן, חשוב שהתכנון יוביל לתוצאה של מטבח נוח ונגיש. הנקודות החשובות בעת תכנון הן:

תשתיות- תכנון של חלל מטבחים קטנים בהתאם לתשתיות חשמל, אינסטלציה ועוד. חומרי גלם- שימוש בחומרי גלם איכותיים, חזקים ועמידים. עיצוב- בחירת צבעים בהירים תעניק פעמים רבות אשליה של חלל מטבח גדול יותר. עליון ותחתון- מעצבי פנים רבים מנצלים את הגובה של המטבח ואת החלק התחתון שלו. הם מוסיפים פתרונות אחסון נשלפים לחלק התחתון של המטבח דבר שחוסך מקום רב וארונות עליונים בקווי עיצוב נקיים ובצבעים בהירים.

לסיכום, כיום מעצב מוכשר יכול להפוך גם מטבח קטן מאוד למטבח מעוצב בעל מראה יוקרתי. מטבחים מעוצבים קטנים הינם מטבחים שתמיד יכללו ארונות אחסון מתקדמים, תאורה ועיצוב בהירים בעלי קו נקי ומכשירים חשמליים קטנים ומובנים בתוך בארונות המטבח. תנורי המיקרוגל יתלו מעל הארונות, שולחן המטבח יוצמד לקיר או יתקפל אל הקיר, יעשה שימוש נכון בתאורה שתעניק אשליית נפח והמחבתות והסירים ייתלו על מתקן מיוחד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה