שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

הדק את הדק


peledeck

פלא דק יבוא שיווק והתקנת דקים

 
 

 

דקים לחצר ופרגולות זה לא חדש לאף אחד אבל לא כולם מכירים את התחליפים הסינטטיים הקיימים היום, במקום דקים העשויים עץ, אשר מהווים נתח שוק רציני מאד בתעשיית הדקים.

 דקים  סינטטיים של היום נראים זהים לגמרי במראה לדק העשוי מעץ מלא, ניתן למצוא אותם בשלל גוונים החל דק איפאה, מהגוני אגוז, טיק ועוד גוונים טבעיים וגם גוונים מיוחדים יותר למשל דק סינטטי לבן. לא רק שהם נראים זהים הם גם שומרים על מראם לאורך השנים וזאת ללא תחזוקה שוטפת אשר עולה לנו ביוקר מדי שנה, דק העשוי מעץ דורש תחזוקה שוטפת של צביעה ושימון הדק מדי שנה, וזאת על מנת למנוע סדקים, ושמירה על הגוון. למעשה ברגע שהתקנתם דק מעץ מלא זוהי חתונה קתולית עם הדק, ובמידה ויש צורך להחליף פס דק אחד אז לא נוכל לקבל את הגוון והטקסטורה הזהים כי לכל  עץ יש טקסטורה שונה וצבעו של העץ משתנה ודוהה במהלך השנים, דבר שלא יקרה בדק סינטטי משום שהגוון והטקסטורה אחידים וצבעו של הדק הסינטטי אינו דוהה ונשמר לאורך שנים כך שתמיד יהיה ניתן להוסיף או להחליף דק ועדיין לשמור על אחידות בגוון ובטקסטורה.

דקים סינטטים מיוצרים לרוב מחומרים ממוחזרים ואין צורך בכריתת עצי איפאה כדי לחפות גינה של 100 מ"ר וזוהי התרומה האקולוגית של דקים סינטטיים, בנוסף לכך בעקבות מצוקת המים שאנו חווים במדינתנו בשנים האחרונות ומחירי המים שהרקיעו לשחקים רבים ייבשו את המדשאות שלהם והתקינו דקים סינטטיים וכך גם עברו למשמעת מים.

דקים סינטטיים גם ניתנים להתקנה עצמית קלה ופשוטה, ניתן גם לבצע התקנה סמוייהבעזרת מחברים סמויים וברגע שישנה סקיצה מדוייקת ניתן לבצע את עבודת ההתקנה באופן עצמאי פשוט וקל, כמובן שאם אין ראש וידיים טכניות אז מומלץ לפנות למתקין דקים מקצועי וכך לא להסתכן בביטול תעודת האחריות של היצרן משום שהתקנה לא נכונה בהחלט עלולה לגרום לכך.

לסיכום אז מה הרווחנו מדקים סינטטיים דק מדהים ששומר על מראהו לאורך שנים, חסכנו מים, שמרנו על יערות הגשם, חסכנו בהוצאות תחזוקה שוטפת, חסכנו בעבודות התחזוקה השוטפת בקיצור מרוויחים מכל הכיוונים.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה