שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

הדק ירוק יותר - או חום יותר


peledeck

פלא דק יבוא שיווק והתקנת דקים

 
 

 

אנו עדים לאחרונה בשימוש  אשר גובר והולך בדק סינטטי למגוון צרכים ואפשרויות בבית ובגינה. דקים סינטטיים אשר מיוצרים מחומרים ממוחזרים ופולימרים למעשה שומרים לנו על יערות הגשם בכל העולם.

בהרבה איזורים בעולם כגון בברזיל דרום, ומרכז אמריקה בכלל, בורמה ובמזרח הרחוק נעשה עוול ליערות הגשם והשימוש בהם היה ללא בקרה בכלל, והמדינות העשירו את קופת המדינה על ידי מתן זיכיונות לחברות פרטיות, ותאגידי ענק לשימוש ביערות הגשם לצרכיהם המסחריים. אך לאחרונה החלו לפקח ולבקר ויש מקומות שאף הפסיקו את הריסת יערות הגשם וזאת בעקבות ההתחממות הגלובלית ולחצים של אירוגונים ירוקים.

נכון רבים יגידו דק איפאה או טיק בורמזי מעץ מלא נראה מרשים יותר או יוקרתי אך מצד שני יגידו שזה רק עניין של זמן עד שהדק יתחיל לאבד את יופיו וצבעו יתחיל לדהות. 
ידוע לכל שדקים העשויים מעץ מלא דורשים תחזוקה שוטפת, כל עץ והצרכים שלו. מה שהופך את הדק לשיעבוד קבוע פעם או פעמיים בשנה, במידה וישנה הזנחה בטיפולים התקופתיים נראה את השינויים בעץ כגון דהיית הצבע, סדקים, עיוות העץ ועוד.

נקודה זו הינה חשובה מאוד משום שכאשר אנו מתקינים בחצר הבית דקים סינטטיים אין לנו צורך להיות משועבדים לדק, ולתת לו את הטיפולים הנדרשים,אין צורך לצבוע או לשמן, וכל שנותר לנו לעשות הוא רק לשבת וליהנות ממנו. 
חוסר הצורך בתחזוקה שוטפת מוזיל לנו גם את העלות הכוללת דבר שרבים לא מייחסים לו חשיבות רבה בזמן הרכישה אך מרגישים זאת מהר מאוד כבר בשנה הראשונה.

יתרון משמעותי נוסף בדק סינטטי הוא הגוון והטקסטורה - דקים סינטטיים מגיעים בטקסטורה אחידה, וניתן להשיג בשלל גוונים והחל מהגוונים המוכרים לכל כגון דק איפאה, והאגוז, או הטיק ובנוסף ניתן למצוא גם גוונים אשר לא תואמים לגווני העץ כמו דק לבן.
בנוסף במקרה וקיים צורך להחליף פס דק או להוסיף דק לדק הקיים תמיד ניתן למצוא את הגוון הזהה ולשמור כך על אחידות.

דקים סינטטים ניתנים לשימוש למגוון אפשרויות החל כמדרכי עץ, פרגולות, חיפוי קירות, גדרות, ואף חיפוי אביזרים בנוף החצר כגון הג'קוזי ואדניות

אז מה היתרונות:

ירוק יותר: לא מצריך כריתה והריסת יערות הגשם שלנו.

זול יותר: אם לוקחים את סוגיית התחזוקה השנתית הקבועה בחשבון.

לא חתונה קתולית: הדק הסינטטי ישרת אותך לא ההיפך.

מגוון רחב של צבעים ואפשרויות.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה