שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

ההבדלים בין חלונות PVC והחלונות אלומיניום


אוהד פרקש

סטודיולאב המרת קלטות

 
 

 

כשאנו עומדים מול החלטה של רכישת חלונות עלינו לדעת שקיימים כמה סוגים המוכרים בניהם הם: החלונות PVC וחלונות אלומיניום, חלונות אלומיניום הם המוכרים ביותר אשר קיימים בשוק עשו שנים יחד עם זאת יש גם את החלונות PVC. מה זה חלון PVC ומה יתרונות שלו לעומת חלון אלומיניום? ומתי עדיין כדאי לרכוש חלונות מסוג אלומיניום?

מה זה חלונות PVC ומה היתרונות?

חלונות PVC הם סוג של חלונות מבודדים אשר עשויים מפולימר. עיקר השימוש בחלונות מסוג זה הוא במקומות שבהם יש צורך בבידוד אקוסטי ובידוד תרמי משמעותי במיוחד. לדוגמא: בחברות ועסקים אשר צריכים לבודד קומה מסוימת נמשל קומת משרדים במפעל ייצור בקומה של המשרדים נשתמש בסוג חלונות מבודדים. היתרון של חלונות מבודדים מסוג זה גם בידוד תרמי מעולה יחד עם בידוד אקוסטי. חלונות מסוג זה הינם יקרים יחסית לחלונות האלומיניום המוכרים לנו כמו כן ההתקנה שלהם חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע, מומחה לחלונות מבודדים כגון אלו.

חלונות אלומיניום  

ברוב הבתים והדירות כיום מותקנים חלונות מסוג אלומיניום כי גם להם יש יתרונות. עלות החומר  אלומיניום היא מאוד זולה וקלה לעיבוד, כלומר כל מה שעשוי מחומר האלומיניום הוא זול משמעותית ממה שעשוי מחומרים אחרים כמו כן עמידים לאורך זמן, לא מחלידים, כך גם בחלונות. כמו כן מדובר בחומר בעל רמת משקל קטנה, אך יחד עם זאת חזק ועמיד, כך שאין צורך בהרמות מורכבות גם אם מדובר בגודל יחסית גדול, לדוגמא דלתות. גם חלונות של אלומיניום עושים את העבודה כחלונות מבודדים, הרבה יותר מעץ או ברזל וכן בין החומרים עץ, ברזל, ואלומיניום האלומיניום הוא הכי מבודד ואין לו מתחרים בתחום.

אז מתי נעדיף חלונות PVC?

כמו שכבר ציינו  החלונות PVCהם חלונות יותר יקרים מחלונות אלומיניום, אבל כשנצטרך בידוד תרמי טוב  או בידוד אקוסטי חזק נעדיף להשקיע את העלות הזו כדי לקבל את הבידוד המושלם, במקרים אחרים חלונות אלומיניום מבודדים יעשו את העבודה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה