שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2252
מאמרים: 7254
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

הוצא את המטבח החוצה


cohen arik

כהן אריק

 
 

חשיבות למיקום, מיקום, מיקום

שוב, אם כבר יש לך שטח, כגון פטיו בטון או דק, העלות היא מינימאלית להקים מטבח חיצוני מעץ דק נחמד. מילה לגבי זהירות, אם כי, אם אתה הגדרת את המיקום על הסיפון הקיים. הקפד להסתכל באופן מקצועי על המבנה והבטיחות של הסיפון לפני הוספת משקל נוסף של מטבח חיצוני גדול. ייתכן שיהיה עליך להוסיף קצת תמיכה נוספת. הדבר החשוב לזכור הוא כי בכל מקום שבו יש לך את עמדת הצלייה, אתה רוצה לוודא שאין משטחים דליקים ליד הגריל. בקרב בין אש ועץ האש מנצחת! אבל לא רואים רק משטחי עץ. אל תעשה את הטעות  הטיפשית, ראיתי פעמים רבות יותר ממה שאני יכול לזכור הצבת הגריל ליד אזור מכוסה ציפוי ויניל. גריל חם לא יצית שם אש, אבל הוא ממש ימיס את הציפוי, יהיה לך בלגן ענק והוצאה רבה יותר של כסף כדי להסיר ולהחליף ציפוי. אם אתה משתמש בגז גריל, אתה צריך למקם את המטבח ליד נקודת גז, או איפה שאפשר להתקין נקודה כזו בקלות. כמו כן, אתה רוצה לספק קירוי נרחב עבור הטבח במקרה של מזג אוויר גשום ותאורה חיצונית מספיקה.

עשה זאת בעצמך

אם אתה בונה את ארונות המטבח החיצוני מעץ דק בעצמך, אני ממליץ להשתמש בהם מאחר והם עברו טיפול ומותאמות לשימוש חיצוני. אתה יכול להיות בטוח ולשקול כמה הם יושפעו על ידי אלמנטים כמו גשם ושמש. בניתי הרבה משטחים קטנים במטבח חיצוני באמצעות עץ דק מטופל. אתה יכול גם לרחוץ את האזור ולהתקין אריח או משטח אבן על זה. נחמד מאוד להשתמש גם בנירוסטה. הדלפק צריך להיות עמיד בפני מזג האוויר. גרניט, אריח, משטח מוצק, נירוסטה ואפילו בטון ניתן להשתמש ויהיו מוצלחים. אם אתה בונה את המשטח גדול מספיק עבור אזור אכילה, אז אתה יוצר מקום חברתי פנטסטי סביב עמדת הגריל.

כיורים ומקררים

מה הוא מטבח בלי מקרר? הדגמים החדשים תוכננו לשימוש חיצוני. כמעט בכל מקרה, אתה רוצה מודל נירוסטה טוב. מקררים אלה לא הולכים להיות בגודל גדול, הם לא אמורים לשמש כמחסן, אלא תחת הדלפק בהתאם לסגנון ולשרת את הערב. ודא שהיחידה שאתה בוחר מסווגת לשימוש חיצוני. לאחר התקנת המקרר בחוץ תחסוך אינספור טיולים הלוך ושוב מן הגריל למטבח הפנימי. מבחינת בטיחות, רוב הדגמים האלה מגיעים עם מנעול, כך שתוכל לשמור פריטים מאוחסנים בבטחה כל השנה. כיור היא אופציה נוספת ושווה לשקול הוספתה. דברים פשוטים כמו שטיפה מזון, הוספת מים לרטבים ואפילו לשטוף ידיים יכול להיות כל כך נוח כאשר הכיור הוא ממש שם במקום הצורך להיכנס לבית או להשתמש בצינור מים. עם זאת, אתה רוצה לוודא ולבדוק מה נהוג בשכונה המקומית שלך ביחס להוספת הכיור. מטבחים חיצוניים מעץ דק מתאימים לכל בית ואין זה משנה באיזה סגנון עיצוב הוא נבנה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה