שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

הטיח הדקורטיבי הדרך החדשה לעצב את הבית


פרסקו צבעי

 

פרסקו צבעים יצרנית צבעים ישראלית המייצרת צבעים דקורטיבים, צבעים מינרליים טבעיים, מוצרי שימור מבנים ועוד.
 
לפרטים נוספים:
03-6826562

 

 
 
 
תרבות עיצוב הבית עברה מאות תהפוכות אם לא יותר, ברבות השנים, ובכל פעם ישנו את "הדבר הגדול הבא", אשר מבטיח להפוך את עיצוב ביתכם מעוד "סתם" בית טיפוסי לבית מיוחד ומקורי. היום הדבר הגדול הבא הוא כמובן טיח דקורטיבי. אם בעבר האסוציאציה הראשונה שעלתה בראשנו ברגע ששמענו את המילה טיח, הייתה קשורה אך ורק לחלק המקדמי של בניית הבית ובאה לצד המילים בלוקים, ברזל, בטון וכו', כיום המצב שונה בתכלית. כל מה שרציתם לדעת על טיח דקורטיבי וכיצד ניתן להשתמש בו לצורך עיצוב הבית, במאמר שלפניכם. 
 
מהו טיח דקורטיבי?
 
כאמור, בעבר הלא רחוק, השימוש בטיח נעשה בעיקר בכדי לחפות את אבני הבניין של שלדת הבית ובכדי לאטמו ולחזקו לפני שלב הצביעה. כיום המשוואה השתנתה לחלוטין וניתן להשתמש בטיח דקורטיבי על מנת לשנות את עיצוב ומראה הקירות שבתוך הבית. טיח דקורטיבי בדומה לטיח השחור והמוכר הוא בעצם סוג של צמנט אך בניגוד אליו, הטיח הדקורטיבי מכיל בין היתר פיגמנטים אשר מעניקים לו גוונים מיוחדים. בנוסף לכך, הטיח הדקורטיבי נועד לא רק בכדי בהחליק את הקיר, אלא לתת לו גם מרקם וטקסטורה שונים אשר נגלים לעין ולא מוסתרים מאחורי שכבות צבע רבות. 
 
האפשרויות העיצוביות שהטיח הדקורטיבי מעניק לכל חלל
 
הטיח הדקורטיבי מעניק לנו אופציה נוספת לחפות את קירות הבית, לא רק בגוונים שונים ומיוחדים אלא גם בטקסטורה שונה. בזמן תהליך הייצור, מוסיפים היצרנים מינארליים מהטבע או חומרי צבע אקרילי, קרי כימיקליים שונים, על מנת להחדיר בטיח הדקורטיבי חספוס ברמה כזו או אחרת וטקסטורה שונה. היתרון האדיר הוא שאתם, כלקוחות, תוכלו לבחור בדיוק מרבי, מהי רמת החספוס ועומק הטקסטורה בה אתם מעוניינים. ניתן ליצור אינספור וריאציות למרקם הקירות, ניתן לבצע משחקי אור וצל ועוד שיטות עיצוב שונות, הכול בהתאם לרצונכם. עם הטיח הדקורטיבי, אפשרויות עיצוב קירות הבית הן בלתי מוגבלות. חשוב מאוד לפני בחירת הטיח הדקורטיבי והתחלת התהליך, להתייעץ עם אנשי מקצוע לרבות מומחי צבע, מעצבי פנים ועוד, על מנת להבטיח כי הטיח הדקורטיבי שבחרתם אכן מתאים לחלל וכי יישומו בקירות הבית יתבצע על הצד הטוב ביותר. 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה