שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

הכללים לעיצוב חדרי ילדים


מיכל ז

מיכל ז

 
 

חדרי ילדים הם לא כמו כל החדרים בבית, הם אימפריה ויש לתת להם את היחס המתאים. בדיוק כמו מבוגרים, ילדים מושפעים מהסביבה הפיזית שהם נמצאים בה ולכן הורים צריכים לדאוג שהחדרים שלהם יהיו נעימים לעין. יחד עם הנוחות, חדרי ילדים צריכים להיות נוחים ויש הורים שלא יודעים בדיוק איך להשיג יופי ונוחות בו זמנית. יש כמה כללים שיעזרו להורים לשלב את הנוחות והיופי: צבעים בהירים בחדר, מינימליסטיות ותאורה שניתן לשנות לפי הצורך.

החוק הראשון בעיצוב חדרי ילדים הוא צביעת הקירות בצבעים עדינים ובהירים. אם בחדר הצבעים השולטים יהיו כהים תיווצר אווירה קודרת בחדר והיא תשפיע לרעה על מצב רוחם של הילדים. היום יש קשת רחבה של צבעים לקירות ולא חייבים להסתפק בגוונים השונים של הלבן. גוונים אחרים, כמו כחול, צהוב, סגול וכדומה הם אפשריים, רק אם זוכרים לבחור גוונים בהירים כמה שאפשר. אפשר לתת לקירות מרקמים מיוחדים בעזרת טכניקות צביעה פשוטות או במקום צבע לשים על הקירות טפטים בדוגמאות שונות. ישנן דרכים רבות לשחק עם מראה הקירות, אבל צריך לזכור לשמור על צבעים בהירים או דוגמאות עדינות כדי שתהיה תחושת מרחב בחדר וכדי שהילד ירגיש נעים יותר בסביבת החדר שלו.

רהיטי ילדים הם מאוד מגוונים ואפשר למצוא הרבה דרכים להשיג בחדר את כל הרהיטים שצריך וגם לשמור על הרבה מרחב בחדר. בחדר הילדים צריך לשמור על מינימליזם כדי לשמור על מרחב גדול, ולשם כך יש להיפטר מכל רהיט לא הכרחי ולשמור רק על אלו שאי אפשר בלעדיהם.

אפשר לרכוש רהיטי ילדים חדשים, ובטח שצריך אם הילד כבר גדל והספרייה לא משמשת אותו כבר או שהמיטה קטנה בשבילו, וניתן לתת לרהיטים ריענון קל עם קצת צבע. במידה ויש ניגוד גדול מדי בין צבע הקירות לבין הרהיטים כדאי להחליף את הצבע של הרהיטים ולוודא שהם יהיו תואמים זה לזה.

רהיטי ילדים תמיד צריכים להיות מהאיכות הטובה ביותר. במיטה ורוכשים מיטות ילדים יש לשים דגש על האיכות של המזרן. לצד האיכות, ניתן להמעיט בחלל החדר שהמיטה תופסת עם מיטות ילדים מתקפלות שאפשר לפתוח אותן רק כשהולכים הילדים לישון.

יש לרכוש מיטות ילדים שאורכן גדול יותר מגובה הילדים משום שילדים צומחים מהר והם זקוקים למיטה שתשמש אותם לתקופה ארוכה ככל שניתן.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה