שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2268
מאמרים: 7270
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

העצות הכי טובות של מעצבי פנים לאלו שמעצבים עצמאית


ארבל אדריכ

ארבל אדריכלים - משרד מעצבי פנים

 
 

תחילה נדגיש שתמיד מומלץ להעסיק מעצב פנים מנוסה שיבצע לכם את עיצוב הבית. עיצוב פנים הוא עניין של ניסיון וידע מקצועי, ניסיון וידע מקצועי שאין לכם. שווה לשלם למעצב פנים את שכר הטרחה שלו בכדי לקבל עיצוב פנים נבון שיחזיק זמן רב. יש הרבה מעצבי פנים במרכז בעלי היכולות להעניק לכם את כל מה שאתם צריכים במהיר הוגן, לא חייבים לבצע עיצוב לבד.

אך אם בכל זאת החלטתם לבצע את העיצוב שלכם בעצמכם, זה בסדר. אך גם חשוב שתפנימו שאתם הולכים לעשות טעויות בהחלטות העיצוב שלכם, החלטות שנובעות מחוסר ניסיון. אז בכדי לנסות ולמנוע מכם לבצע את הטעויות המרכזיות שכמעט כל אחד שמבצע עיצוב בפעם הראשונה עושה, אנו ניתן לכם כמה עצות של מעצבי פנים מומלצים:

1. חשבו קודם כל מה אתם זקוקים לו ולא מה יתאים לעיצוב – חשוב שתשימו תמיד את הצרכים היומיים שלכם בעדיפות ראשונה. הטעות הכי גדולה של אנשים חסרי ניסיון בעיצוב זה שהם לוקחים החלטות לפי מה יראה מרשים בעיצוב ולא מה ישרת אותם טוב יותר במהלך השהייה בבית. למשל, אם עיצוב בגבס יראה טוב מסביב לטלוויזיה אך זה יקשה על לחבר עזרים טכנולוגיים למסך, עדיף להימנע מזה. אם אתם רוצים להניח שטיח שמתלכלך מהר בפינת האוכל כי זה נראה טוב אולי כדאי שתחשבו שוב. תמיד הפונקציונאליות צריכה להיות מעל כל החלטה עיצובית.

2. קחו החלטות עיצוב איכותיות מצומצמות ועל תשקיעו יתר על המידה ובעיצוב – לאנשים שלא מנוסים בעיצוב פנים ההיגיון אומר שככל שנעצב את חלל הבית יותר זה אומר שאנחנו עושים עבודה טובה, אך זה בהחלט לא נכון. עיצוב פנים זה מקצוע רציני וכמו בכל מקצוע עדיף לקחת החלטות ספורות שעושות את ההבדל מאשר כל מני עיצובים שביחד לא מצטברים למשהו איכותי. התמקדו בהחלטות המרכזיות ולא בהחלטות קטנות ולא חשובות. למשל, מעצב פנים מנוסה כמו ארבל אדריכלים יודע שהחלטת סגנון עיצוב קבוע בכל הבית יותר חשוב ממיקום עציץ בסלון.

3. עיצוב חדר מתחיל מפרט אחד מרכזי – בכל חדר שאתם מעצבים חייבים לבחור פריט אחד מרכזי שיהווה את מוקד המשיכה של החדר, כלומר, כל הרהיטים האחרים בחדר יהיו בייחוס מסוים אליו. הדוגמה הכי טובה היא בעיצוב סלון כל הרהיטים צריכים להתייחס למיקום הטלוויזיה, כי הסלון בנוי לישיבה מול הטלוויזיה. אז בוחרים את מיקום הטלוויזיה ואז ביחס אליה מניחים את כורסת הטלוויזיה, הספה, שולחן הקפה, המזנון וכו'.

4. סגנון עיצוב הבית תמיד בא לפני הטעם האישי שלכם – לכל סגנון עיצוב בית יש ערכים מסוימים שיש לעבוד על פיהם. לא משנה אם אנחנו הולכים על עיצוב כפרי או עיצוב מודרני יש כמה עקרונות שאסור לנו לעבור עליהם. גם אם הטעם האישי שלנו לא משתלב בערכים של הסגנון חשוב שניתן לסגנון את הדומיננטיות. לדוגמה, אם יש לנו פריט עתיק שאנחנו אוהבים והוא לא הולך עם סגנון עיצוב הסלון, אז עדיף לא להתעקש לעמיד אותו בסלון.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה