שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

חדרי ילדים


דנה אקש
 
 

 

חדרי ילדים

חדרי ילדים הם חדרים שמיועדים אך ורק לילדינו. מהבחינה הזאת הרבה הורים מבצעים את הטעות של לעצב חדרי ילדים בהתאם להעדפות האישיות שלהם במקום לפי ההעדפות האישיות של הילדים שאמורים לשהות באותו חדר.

חדרי ילדים הם דבר בפני עצמו. מהבחינה הזאת חדרי ילדים יכולים להיות כל דבר שעולה על דמיוננו, והוא משתנה בהתאם לילד ולהעדפות האישיות שלנו. חדרי ילדים יכולים להיות חדרים מהאגדות, חדרי ספורט או כל חדר אחר לפי הרצון של הילד.

חדרי ילדים הם חדרים שאנחנו יוצרים עבור הילדים שלנו, זאת מהאחראיות שיש לנו כלפי הילדים שלנו- כאשר אנחנו בוחרים לגדל ילדים אנחנו מחויבים לספק להם את כל הצרכים שלהם, ובין השאר את הצורך בפרטיות- הצורך בפרטיות שמתקבל באמצעות חדר פרטי שבו הם יכולים לבחור לעשות מה שהם רוצים (בגבולות הסביר) ולפי הטעם שלהם.

מהבחינה הזאת חדרי ילדים צריכים להיות מקום שיהיה מספיק נעים ונוח עבור הילדים שלנו, מה שאומר שהוא צריך להכיל את כל הדברים שהם רוצים ולאו דווקא את הדברים שאנחנו היינו רוצים שיהיו שם.

כאשר אנו רוצים לבחור חדרי ילדים, רצוי ואף מומלץ שזה יהיה בשיתוף עם הילדים שלנו, אם לא בלעדית על ידיהם, זאת מכיוון שעד כמה שהיינו רוצים להאמין שאנחנו מכירים את הילדים שלנו ובדיוק מה הם רוצים וצריכים, אנחנו לפעמים כופים עליהם את ההעדפות האישיות שלנו במקום לתת להם להתבטא ולעשות מה שהם רוצים. שיתוף הילד בבחירת החדר עוזר לו להביע את דעתו כמו גם מאפשר לנו לקבל חיים שקטים אחר כך כאשר אנחנו יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהילד בחר בדיוק את מה שהוא חושב שמתאים לו, לא בגלל שהוא צריך אלא בגלל שהוא רוצה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה