שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

חדרי תינוקות וילדים מעוצבים ויפים


מיכל ז

מיכל ז

 
 

אין הורה שלא רוצה שהחדר של התינוק שלו יהיה יפה ומעוצב, בייחוד אם זה התינוק הראשון שלו. חדרי תינוקות אידיאליים הם אלו שבהם כל המרכיבים משתלבים זה עם זה בצורה הטובה ביותר. יש הורים שמעדיפים שחדר התינוקות יהיה במראה טבעי וזרוק ויש הורים שמעדיפים עיצוב סטרילי ונקי. הסטריליות היא האפשרות הטובה ביותר ואפשר לראות שעולם העיצוב מעדיף חדרי תינוקות בעיצוב נקי ככל שניתן.

חדרי תינוקות בעלי עיצוב נקי וסטרילי הם אולי פחות ידידותיים בעיניי הורים מסוימים, אך הם הרבה יותר נוחים כי מה שעומד מאחורי עיצוב זה הוא מינימליות, שתמיד מגבירה את מידת הנוחות בחדר.

בעת עיצוב חדרי תינוקות יש להתייחס לשני גורמים חשובים והם הטעם של ההורים ומבנה החדר. בנוסף, צריך להתחשב בעוד אילוצים, כמו הריהוט שאי אפשר לוותר עליו. אם מתייחסים לגורמים האלו אפשר להשיג חדרי תינוקות נוחים, יפים ומזמינים.

עיצוב חדרי תינוקות כרוך קודם כל בהתייחסות לגודל החדר והמבנה שלו. אם החדר קטן צריך להפחית משמעותית את כמות הרהיטים, לבחור בגוון אחד בהיר שיבלוט ולשלב אותו בגוונים מאותה משפחת צבעים. הקירות, למשל, צריכים להיות בעלי צבע ניטרלי ולא חזק מדי, כיוון שהצעצועים של התינוק הם צבעוניים מאוד, ואפילו מדי. אם רוצים ליצור אשליה של גודל ניתן לצבוע את אחד הקירות בגוון שונה משאר הקירות.

עיצוב חדרי תינוקות הוא לא דבר פשוט, אבל חדרי ילדים קשים לעיצוב לא פחות. כדי לעצב חדרי ילדים צריך להקדיש את אותם מחשבה ותכנון שמקדישים בעיצוב חדרי התינוקות. בדיוק כמו חדר התינוקות, חדר הילדים דורש גם הוא התייחסות לגודל ולמבנה כשמעצבים אותו.

בניגוד לחדר תינוקות, חדרי ילדים יכולים להיות פחות סטריליים ונקיים ואפשר אפילו לחשוב מחוץ לקופסא. בנוסף, בניגוד לחדרי תינוקות, ניתן לעצב חדרי ילדים לפי נושאים ואפשר גם לתת לקירות צבעים מעט נועזים יותר. למרות ההבדלים הקטנים, צריך לזכור שמינימליזם היא מילת המפתח וצריך לשמור על ריהוט מינימלי ומרחב גדול, בעיקר בחדר הילדים, משום שהילדים נוהגים להתפרע בחדר שלהם ולכן התזוזה שם גדולה הרבה יותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה