שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2412
מאמרים: 7398
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

טרנדים בעיצוב בתים בפסגת דן 2019


פסגת דן

סיגל שמו

פסגת דן

https://twitter.com/TsotHBLXZvlek8p

 
 

טרנדים בעיצוב בתים 2019

2019 בפתח וזה הזמן לספר לכם על הטרנדים שצפויים להיכנס אלינו לארץ ולבית במהלך השנה הקרובה. צהוב, בטון, מיטות נפרדות וחדר שינה במראה "מלוכלך" הם רק חלק מההפתעות שיפקדו אותנו.

טרנדים מושפעים בין השאר מאירועים שקורים ברמה הגלובלית. כשחושבים על השפעה גלובלית, מיד מדברים על השפעת האינטרנט, אבל האמת היא שישנם כוחות גדולים בהרבה שמשפיעים על מה שהולך לקרות. תופעות כמו שחרור הנשים, השחורים, הלהט"ב - משפיעות על כל העולם באופן הרבה יותר משמעותי מאשר תמונה באינסטגרם.

טרנדים בולטים:

מגמות גוברות של חזרה לעבר, עבודות יד וצמחייה. מגמות שהחלו ב2018 וימשיכו ללוות אותנו גם השנה. הצמחייה הירוקה צפוייה להיכנס הביתה לא רק במובן המסורתי של עציצים אלא באמצעות טפטים, אריחים, שטיחי חוץ, וקירות. הירוק החדש אינו אחיד אלא בעל עומק. לצד הירוק, מראות יהיו בשימוש נרחב כי הן מכפילות את הצמחייה שבחדר.

חומרים אורגניים: הצרכנים של ימינו מתעניינים יותר ויותר מאיפה מגיעים החומרים לכן נראה שימוש בעיצובים בריפוד, חומרים שמאזכרים באופן מסויים את העור והגוף שלנו, וכמו כן חומרים גולמיים.

גימורים לא מושלמים: חיפוש אחר גימור שאינו מושלם, אפילו מחוספס שנראה כמו עבודה ידנית או כמו המצב הטבעי של החומר.

גימורים מטאליים: כאלו המדגישים את האורגניות של החומר ושאינם נראים כחלק מסדרה של מוצרים אלא משהו לא אחיד ומיוחד, כמו בחדרי האמבטיה בפסגת דן.

צבע: צרכני הקצה חותרים להבין יותר ובוחרים צבעים לפי גוונים ספציפיים בסקלה. אם שנה שעברה כבש אותנו הצבע הורוד הבהיר השנה יתפסו את מקומו ככל הנראה גוונים של צהוב.

הבטון כאן כדי להישאר: מגמה נוספת שראינו כבר שנה שעברה וממשיכה להכות שורשים היא השתלבות הבטון בכל האלמנטים בבית: ברצפה או במכונת קפה, במטבח ובחדרי המדרגות. זוהי נטייה מאוד אורבנית שבאה לידי ביטוי בפרויקט פסגת דן לדוגמא, שתביא איתה גם קרמיקה וטקסטיל שיתאימו לאופיו של הבטון. גם הפלסטיק והבדים יתחילו לחקות את אופיו של החומר האפור ואל צבעי הבטון המסורתיים יתווספו גוונים מעניינים שמאזכרים את עולם הקרמיקה, ונוכל לראות בטון בעל גוונים עדינים בוורוד או בסגול, למשל.

חדר השינה: אם ראינו שנה שעברה חדרי שינה בעיצוב נקי וגוונים לבנים השנה נראה גוונים מלוכלכים יותר של לבן ובשכבות. טרנד מעניין נוסף הוא שמיכות נפרדות ואפילו מיטות נפרדות! גם כאן שהנו שינוי שמעיד על שינוי בחברה, בדרך החיים, אנשים לא מפחדים לפרוץ מוסכמות ולישון איך שנוח להם..גם אם זה לא באותה מיטה.

הזכרנו בקצרה של השפעת האינטרנט על טרנדים בעיצוב ואכן הזירה הדיגיטלית מלאה במקורות השפעה החל מפינטרסט וכלה בבלוג של אושיית אופנה כזו או אחרת.

אלו התחזיות ועכשיו נותר לנו להמתין לסיכום שנת 2019 לבחון את אשר התממש ☺


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה