שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

כיצד לבחור מדפים לתצוגה או אחסון?


רוני כהנוב

בוכוולטר פתרונות אחסון ותצוגה הנה החברה הובילה בתחום האחסנה והתצוגה, עוסקת בייצור, יבוא, תכנון התקנה ושירותלמדפי תצוגה, מדפים ממתכת, מידוף לבתי עסק, סופרמרקטים, חנויות ועוד

 
 

בבחירת מדפים לבית, יש לשים לב לייעודם (תצוגה או אחסון), ולהוסיף זאת למערכת השיקולים בבחירת סוג המדפים. בנוסף, יש להתחשב בסוג ומשקל הפריטים המיועדים להיות על המדפים.

בכל בית קיימים מספר פריטים שכמהים להציגם. בחלק מהמקרים, עדיף להשאיר את הפריטים מוסתרים עד הרגע שזקוקים להם. בדרך כלל הפריטים המוסתרים רבים או גדולים מדי, והם עלולים להפריע אם הם אינם מאוחסנים היטב. לעומת זאת, פריטים המוצגים לראווה יהיו בדרך כלל פחות מסורבלים. לכן, חשוב לעשות הבדלה בין עיצוב המדפים לאחסון לבין המדפים לתצוגה.

אחסון בלבד – על המדפים המתאימים לאחסון

מדפים לאחסון חייבים להיות במידה של הפריט שהם אמורים לשאת. אי לכך, אנשים רבים בוחרים מדפים מעוצבים באופן אישי ומתאימים לצרכיהם, או שהם מעדיפים מדפים שמתאימים לבנייה באופן עצמאי. למזלנו, להתקין מדפים לאחסון זוהי משימה יחסית קלה בין משימות משק הבית. במידה והמדפים בנויים בצורה כזו שהם מוכנים לשימוש, זוהי עבודה שלא לוקחת זמן רב.

מדפים לאחסון פשוטים ביותר הם לוח אשר מונח על יתדות בקיר, כששני סוגרים מותקנים גם כן. המדפים יכולים להתמודד עם פריטים רבים, והתהליך מהיר וזול יחסית. יש לציין כי מדפים מסוג זה אינם נאים במיוחד בדרך כלל, והם מתאימים להתקנה בחנייה, חלל המרתף או ארון אחסון. בניגוד למקומות הללו, בחדר המגורים רצוי לתלות מדפים יפים ומעוצבים.

מדפים צפים – מתאימים בתור מדפים לתצוגה הולמת

כשמדובר במדפים לתצוגה, זהו הזמן של המדפים לפרוח, ולתת לפריטים הרצויים מקום ראוי לשבת עליו. האיכות היא נושא מרכזי יותר מאשר הכמות.

במשך הזמן, יותר אנשים מעדיפים לבחור במדפים הצפים כדי להציג את הפריטים המובחרים ביותר. מדפים צפים (כמו ששמם מרמז על כך) מותקנים בצורה סמויה כך שנוצר מראה איכותי ונקי, כמו מדפים ש"צפים" על הקיר. לא בנו את כל המדפים הצפים בשוק בצורה שווה. בדגמים מסוימים, ההרכבה הפנימית מותירה הרבה מקום לעיצוב.

אם הפריטים אינם שוקלים הרבה, ניתן לבחור כל סוג עיצוב שאוהבים. במידה והפריטים כבדים במקצת, רצוי לבחור מדפים בעלי הרכבה מפלדה, על מנת שיהיו יציבים וחזקים מספיק לצורך נשיאת הסחורה. מומלץ לוודא שהמדפים שוקלים יותר מהפריטים הכבדים שמונחים עליהם.

פריטים שבירים ועדינים – בתא סגור

מומלץ לבחור בתא סגור במקום מדף פתוח כאשר ניגשים לפריטים השבירים והעדינים יותר. אם כי התא הסגור עשוי לעלות יותר כסף מהמדפים, במקרה זה הוא יכול לספק הגנה מרבית, ולהוריד את הסיכוי לכך שהפריטים השבירים ייפגעו. כמו כן, ניתן לבחור בתא סגור עם נעילה שקטה.

לסיום,

כאשר בוחרים מדפים, חשוב לשים לב לשיקולים השונים, כגון: ייעוד המדפים (לתצוגה או אחסון), עיצובם הרצוי, מיקומם בבית, סוג ומשקל הפריטים ועוד. כאשר בוחנים את הצרכים שלכם מול היכולות הכלכליות, ניתן להגיע לבחירה המתאימה של מדפים אשר ישרתו אתכם שנים רבות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה