שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

כל המרכיבים הדרושים להרכבת עיצוב פנים מוצלח בסלון


גיל יצחק

גיל יצחק

כותב תוכן

 
 

 

נמאס לכם כבר מהמראה הישן של הסלון? משתוקקים להשגת מראה מרענן וחדשני? אספנו עבורכם את כל הטיפים הדרושים להרכבת עיצוב פנים מוצלח בסלון. הסלון נחשב היום למעשה לחלל המרכזי והמשמעותי ביותר ברחבי הבית, כזה הכורך באופן טבעי גם במשימת העיצוב המורכבת ביותר בעיניהם של רבים. עיצוב הפנים בסלון מתמקד היום בעיקר במספר אלמנטים מרכזיים, אותם נציג לפניכם במהלך המאמר.

גודל הסלון

האלמנט הראשון ואף הקריטי ביותר לפני שניגשים לערוך עיצוב פנים בסלון, מתמקד כמובן בגודל החלל המיועד לעבודה. גודלו של הסלון אמור לספק לנו או למעצב הפנים אשר שכרנו את שירותיו, קנה מידה מתאים לזהותם של השינויים אותם ניתן לערוך במסגרתו של התהליך. במידה ומדובר בחלל קטן ומוגבל יחסית, רצוי להתמקד ביצירת אשליה של גודל, לעומת מצב של חלל גדול, בו חשוב ליצור מסגרת עיצוב מעניינת ותוססת.

ריהוט וצבע

אלמנטים נוספים שעשויים להכריע כל הליך עיצוב פנים הנערך בסלון, הם כמובן ריהוט וצבע. מדובר כאן באלמנטים שלמעשה תלויים אחד במשנהו, הדורשים בכל פעם ביצירת שילובים מתאימים מבחינת הצבעים בהם מגיעים. בהתאם לכך, חשוב לדעת להשתמש כאן רק בגוונים שיביאו בסופו של דבר ליצירת מסגרת עיצוב ידידותית וחמימה. כמו כן, במקרים הללו מומלץ לרוב להיוועץ בשירותיו של מעצב פנים מוסמך, כשהידע המקצועי הרב בו מחזיק יוכל להוביל אותנו לאותה מסגרת עיצוב מבוקשת מבחינתו. 

תאורה

תאורה הופכת היום לאלמנט משמעותי במיוחד במסגרתו של כל עיצוב פנים, במיוחד בכזה הנבחר להיערך בסלון הבית. על מנת שיהיה ניתן להגיע לבחירתם של גופי התאורה המתאימים ביותר לאותה מסגרת עיצוב, מומלץ להיעזר בשירותיו של יועץ תאורה מקצועי, שיידע ליצור את ההרמוניה המתאימה בין תאורת הפנים לבין התאורה המגיעה מבחוץ.

עיצוב הסלון נחשב היום אולי לחלק החשוב ביותר במסגרתו של כל תהליך עיצוב פנים הנבחר להיערך ברחבי בתים, כזה המשפיע בסופו של דבר על מסגרת העיצוב הכוללת בהם. על מנת שיהיה ניתן להגיע לעיצוב פנים מוצלח שיעמוד בדרישותינו, חשוב להתייחס ברצינות במהלך התכנון לכל האלמנטים המרכזיים שהוצגו כאן קודם לכן, שיביאו ליצירתה של מסגרת עיצוב מאוזנת ומרשימה מכל הבחינות. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה