שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

כסא תלמיד - רכישה ממפעל רהיטים מוביל


Binyamin t
 
 

היסוד למערכת לימודים מוצלחת הוא תלמיד מרוכז ורענן. הרצון לעמוד במכסת חומרים מסוימת ולהתמקם גבוה בממומצעי הציונים דוחפים את המורים והתלמידים כאחד לתגבר את הקצב. שיקול מרכזי שישפיע על סף הריכוז של תלמידי בית הספר הוא הריהוט המשמש אותם בכיתות.


כסא תלמיד הוא הכלי עליו יבלו התלמידים בבתי הספר, תיכונים ומוסדות אקדמאים. מבין כלל הרהיטים זהו הפריט המרכזי המכתיב את יכולתו להקשיב למורה על פני כל טווח השיעור. בחירת הרהיט המתאים ביותר לקהל התלמידים יעניק למוסד הלימודי כיתה שקטה, קשובה ובעלת רמת עניין גבוהה יותר.


פרמטרים לכסא תלמיד מוצלח
ראוי להתחשב בקריטריונים בסיסיים בתכנון רכישת ריהוט למוסד חינוכי. המאפיינים הבסיסיים הינם – נוחות, איכות ובריאות. כסא תלמיד נוח גורם לאדם תחושת שייכות לרהיט ולכיתה, כשהכסא נוח התלמיד לא ינוע בחוסר נוחות עליו. יש לשים לב שהנוחות לא תגרום לאובדן הקשב וכי עיצוב הכסא מעודד אותו לתנוחת הקשבה.  איכות המוצרים במערכת החינוך חשובה שבעתיים, במצב בו על כל מוצר עוברים מספר רב של תלמידים ומופעל לחץ על המוצרים הנובע מהרוח החיה של הילדים או הנערים. כסא עמיד ישרוד את הג'ונגל הכיתתי לשנים ארוכות ויחסוך למערכת כספים המוקדשים לתחלופת ציוד. כאן אנחנו מגיעים לפן נוסף – בריאות התלמיד היושב על הכסא. אכפת לנו מדור העתיד ונרצה שהם יצאו במצב טוב יותר מהמערכת. מעבר לכך שתלמיד ללא כאבי גב יפתח רמת ריכוז גבוהה מהרגיל.


חכמים אמרו כי "יש הקונה עולמו בשעה אחת", החלטה אחת נבונה בזמן קצר יכולה לשרת אותנו קדימה לזמן רב. קניית כסאות תלמיד במרוכז ממפעל בעל ותק ונסיון מוכח בשיווק למוסדות חינוך רבים, תתגלה לנו כאחת ההחלטות הטובות ביותר שעשינו. כשאתה קונה מיצרן אתה יכול לוודא את רמת המוצר, אחריות ועמידה בתווי תקן. הרכישה מהמקור תחסוף כסף, זמן ובעיקר תבטיח לך כסא תלמיד בסטנדרט בנייה מעל המצופה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה