שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

כסאות בר למטבח - עולים לגובה


GIGI COHEN

אורן לפיד יובל

 
 

 

רוצים להפוך את המטבח או את פינת האוכל מסתם עוד חדר יבש למקום בילוי ואף למקום בילוי משפחתי בו ניתן לשוחח על חוויות היום? יכול להיות שהגיע הזמן שתשקלו לרכוש כיסאות בר למטבח. השימוש בכיסאות בר במטבחים הגיע אלינו, כמו הרבה מגמות אופנתיות בתחום הבית ובכלל, הישר ממקומות כגון ארצות הברית ואירופה.

 

כסאות בר למטבח!? איך זה אמור לעבוד?

כיסאות בר למטבח יכולים להיות יותר מאשר אלמנט עיצובי מדליק. למעשה, הם אידיאליים עבור מטבחים מודרניים המצוידים באיי עבודה. איי עבודה במטבח אף הם הינם מגמה אופנתית בעיצוב מטבחים אשר נעשתה פופולארית ביותר. עם זאת, אי אפשר להציב כיסאות מול איים שכאלה, משום שהם גבוהים ואינם בנויים לכך, גם מבחינה של מקום לברכיים, דבר אשר מצריך ישיבה במרחק מה מהם. כיסאות בר למטבח פותרים את הבעיה, והם גם נראים נפלא. כך, הם מסייעים להפוך את המטבח למקום מעוצב להפליא, וגם מאפשרים יצירה של מקום נוח לאינטראקציה בין אנשים משני צידיהם.

 

אולם הסיבה לשימוש בכסאות באר למטבח אינה רק מסיבות אופנתיות, ולמטרות הנאה. יש להם יישומים ויתרונות מהותיים מבחינת העבודה במטבח גם כן. אי עבודה במטבח משלב חלל פתוח ונעים יותר לעבודה (חסל סדר עבודה מול קיר או מול דלתות של ארונות מטבח) ומשום שהוא מאפשר חלל עבודה מרווח יותר. זה, בא להחליף את העבודה על השיש המצומצם.

מרבית איי העבודה במטבח מתוכננים כך שיהיה נוח לעבוד מולם בעמידה. אולם גם אם הדבר נוח לפרקי זמן קצרים יחסית, הרי שכאשר מכינים דבר מה מורכב, או כאשר מעוניינים ליצור משהו אשר דורש עבודות חיתוך ולישה ממושכות, הרי שעמידה זו יכולה להתגלות כטרחה רבה. שימוש בכיסא בר למטבח מאפשר לשבת או להישען בתנוחה אשר מקלה את העומס המופעל על הגב התחתון ו/או על הכתפיים. כך, ניתן לעבוד ביתר נוחות ולשמור על הגב.

כמו כן, במטבחים בהם מקום מצומצם ופינת האוכל מסתכמת במדף, כסאות בר הופכים לשימושיים ומדמים ישיבה מול בר. כך, הם גם אסתטיים וגם מאפשרים ישיבה נינוחה לאכילה או סתם לשיחה קלילה.

אז למה אתם מחכים? תרגישו חופשי על הבר עם כיסאות בר למטבח!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה