שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

לבחור נכון קבלן גבס


דניאל דגן

דניאל דגן

 
 
שיפוצים ועבודות גבס

כשעולה דיבור על עבודת שיפוץ בבית, פתאום עולים תרוצים שונים ומשונים; "זה עסק יקר", "ממילא נעבור מכאן", "זה עניין מתיש" וכו' וכו'. ובכל זאת אחרי הכל, לאו תסרבו לחיות בדירה נעימה. אף כשרוצים בשיפוץ אסתטי ואף אם רוצים שיפוצים מקיפים, היה וקיים צורך לתקן הדירה - לחלוטין לא רצוי לעכב הרמונט.

כמה הצעות לעבודות שיפוצים מכל סוג:

שיפוץ דירה זה לא דבר מהיר ופשוט. צריך לחפש מקצוענים, לפנות הדירה, להתקיים עם בלאגן, ועוד לא הזכרנו מחיר העבודה. הנה רשימת עצות שיוכלו לעזור:

קבלן שיפוצים במרכז

המומחים - השיפוצניק בו תבחרו למשימה יהווה האוטוריטה להתוצאה הסופית. אין להתפשר לגבי שיפוצניקים ללא רזומה, צריך לבדוק לגבי רזומה עשיר בדברים שאתם רוצים שיעשו אצלכם וחפשו המלצות, בעזרת האינטרנט או אצל מכרים, בנוגע לעבודתם.

לפנות זמן - עבודות שיפוצים הינם קשים, לפיכך מהותי לבחור בתקופה רגועה. הזוהמה והבלגאן מפריעים, ואע''פ כן מדובר בסגמנט בכל עבודה מסוג זה. שפצור במועד טוב היא הדרך הטובה ביותר לפשט התהליך.

דברו על מחירים - כשמדובר במחירים אין סיבה שיהיו פליאות מפתיעות. תתקשרו אל הפועל ששכרתם לגבי העלויות ובדקו כמה תעלה העבודה והחומרים. כמו גם, חובה לסכם הדד-ליין ועל עלות החריגה.

התייעצו עם מומחים - אם מדובר על רמונט גדול, עליכם להיוועץ עם אנשי המקצוע בדבר ההשלכות של הדבר. יש מקרים בהם, במיוחד אם זו סובסטרט מיושנת, עלינו להתכונן לכך.

מאסתם בדחיית השיפוץ?

שיהיה במזל טוב! באם כעת אתם לערוך שיפוץ הכנסו ל-http://www.gnbhomes.co.il/קבלן-גבס, ממש בקרוב תזכו בהנאה רבה. נצלו את הטיפים שהובאו כאן, ודאו היטב שאתם בוחרים אנשי מקצוע, בל תתקפלו בנוגע לטיב, והתבוננו איכה הרמונט הופך לקל. שיפוץ נעים!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה