שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

מדבקות קיר לחדרי ילדים – בואו להכיר


טלי גל
 
 

כשאנו חושבים לעצב לילדים את החדר, או ליצור חדרים חדשים עבורם, אנו מנסים לקחת את כל המשתנים בחשבון. מיטות, ארונות, תאורה, ספריית לימוד, שולחן מחשב, כוננית, כיסא בעל תמיכה טובה, קופסאות אחסון, מקום לנעליים ועוד אינסוף דברים.

אך את הדבר החשוב מכל, העוטף את חדר הילדים לעיתים אנו נוטים לשכוח. קירות החדר.

קירות החדר הם הדבר הבולט ביותר לאחר אכלוס החדר. כמובן שניתן להתרשם מן הרהיטים, והתאורה ושילוב הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, אך כאשר הקירות עירומים ולבנים בחדרי ילדים, הדבר נותן תחושה "מבוגרת" מידי ופחות רעננה ומלאת חיים.

חדרי ילדים צריכים להיות מאופיינים בצבעוניות האהובה על ילדכם, מקושטים בדמויות איתן הן ירצו להירדם ועוד – הפיתרון הטוב ביותר – מדבקות קיר!

 

 

מדבקה, מדבקה שעל הקיר –

 

חדרי ילדים הינם מושא של מעצבים רבים. נינתן לראות כי ישנם מעצבי חדרים רבים השמים להם לדגש את עיצוב חדרי הילדים.

על מנת להקל עליכם ההורים, ועל ילדכם את מלאכת עיצוב קירות חדר הילדים ישנו פיתרון יעיל, פשוט ליישום, ניתן להסרה בקלות, המשנה כהרף עין את נראות חלל החדר ויכול להתאים לכל סוג עיצוב שתחפצו בו.

מדבקות קיר לחדרי ילדים כבשו את השוק בסערה שעדיין משתוללת בעולם העיצוב. השימוש במדבקות קיר אינו רק נחלתם של חדרי ילדים, אלא הם מיושמים בכל חלקי הבית, החצר, המשרד וכיו"ב.

 

 

הדבק ותלוש –

 

היתרון העצום של מדבקות קיר לחדרי ילדים הוא אפשרויות החרטה, העיצוב מחדש ועוד. ניתן להדביק מדבקות לתינוקות – צבעים וורודים, תכולים, שלל דמויות נעימות למראה המאפשרות התפתחות חזותית, צבעונית המגרה את חוש הראייה והמישוש של התינוקות. לאחר שהתינוקות גדלו והפכו לילדים – ניתן בפשטות להסיר את מדבקות הקיר, ולבחור חדשות המשקפות את הלך הרוח של הילדים, תחומי התעניינות והומור לתוך חייהם.

מדבקות קיר הינם הדבר "הלוהט" בתחום עיצוב חדרי ילדים.

במידה והתבלו, נקרעו או פשוט אבד עליהן הכלח ניתן להחליפן בחדשות יותר. כאשר אנו רוצים לעצב קיר אחד בתמונה ענקית, מומלץ להשיג מדבקה ענקית המודבקת על קיר שלם. הדבר מעניק חיות ונראות אחרת לחדרי ילדים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה