שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

מה חייבים שיהיה בחדר ילדים?


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

בשעה טובה התינוק שלכם גדל, ואתם מחפשים חדרי ילדים בכדי לקנות לו את החדר שיהיה נוח, מתאים, יפה אסתטי ובגבולות התקציב.

חדרי ילדים - ריהוט בסיסי וריהוט מתווסף

קניית חדרי ילדים היא קנייה של חדר שאמור להיות דינמי ומשתנה, הוא צריך להתאים לצורכי הילד עכשיו, בעת הקנייה, וגם בעוד מספר שנים כאשר הילד יגדל ויתבגר – הרי לא קונים חדרי ילדים חדשות לבקרים.

הציוד המינימלי שצריך שיהיה בחדר ילדים הוא מיטה, ארון וכוננית. מכאן ואילך, הציוד משתנה עם הגיל של הילדים. ילדים צעירים צריכים מקומות לאחסון צעצועים. ילדים גדולים יותר צריכים שולחן כתיבה עם כסא להכנת שיעורי בית. ילדים שגדלים עוד צריכים כבר שולחן לטלוויזיה. ככול שגיל הילדים עולה מספר המכשירים החשמליים והציוד האלקטרוני בחדרם הולך וגדל: מחשב ומדפסת, מערכת שמע, משחקים כמו פלייסטיישן או Wii. ילדים עוד יותר גדולים אוהבים פינת רביצה: כריות, פופים, מזרונים שרפרפים ועוד.

עיצוב חדרי ילדים – אביזרים נלווים

עיצוב חדרי ילדים אינו מסתיים עם קניית הרהיטים לחדר. בחדרי הילדים יש מקום לאביזרים נלווים, שמוסיפים לאווירה, תורמים לשלמות של העיצוב, ויחד עם זאת, יש להם גם תפקידים פונקציונליים. כאשר מעצבים חדרי ילדים צריך לחשוב מראש גם על התאורה בחדר. מכיוון שחדר ילדים משמש גם כמקום הכנת שיעורי בית חשוב שתהיה בו תאורה טובה שתאפשר קריאה וכתיבה בצורה ברורה. ילד גם אוהב תאורה ליד המיטה, כך שלא יצטרך לרדת ממנה לפני שהוא נרדם. צריך לחשוב על שאלות התאורה בעת בעיצוב.

חדרי ילדים צריכים גם ווילונות, כאלה שיתאימו הן לילד והן לחדר, בצבעים ובהדפס הבד, וישלימו את תמונת החדר. כך גם לגבי שטיח על הרצפה.

עיצוב החדר – שימוש בצבעים

באופן עקרוני, לא מומלץ להפוך חדרי ילדים לחדרים בעלי נושא מוגדר מההתחלה ועד הסוף. חדר בצורת מכבי אש יכול להימאס על הילד מוקדם מאוד או להראות מטופש אחרי שנתיים. יחד עם זאת, בצבעים, אפשר להוביל עיצובים וציורים כיד הדמיון, הטעם והרצון. את הצבעים אפשר לשנות בקלות יחסית, כך שאין נזק גדול. כדאי לצבוע את קירות החדר בצבעים פסטליים שקטים ורכים, בכדי לתת השראה ואווירה של רוגע.

מתבגרים, נוטים במקרים רבים, כחלק מהמרד שלהם לצבוע את חדריהם בצבעים כהים חזקים, כולל התקרה או לצייר על הקירות. מכיוון שזה חדרם, כדאי לאפשר להם קיצוניות בתחום זה, לא כדאי לריב איתם, גם אם הצבעים ממש לא לטעמכם, זה יעבור להם, וקל לצבוע את החדר מחדש.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה