שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

מחשבות על חלונות


לי באומן

לי באומן , אשת המילה הכתובה, ליברלית , אוהבת לכתוב על סוגיות מגדריות ו אביזרי מין .

 
 

 

היום, כשאנחנו אומרים את המילה 'חלונות' רובינו לפחות חושבים על תוכנת ההפעלה windows הממוחשבת. חלון הוא משהו שנפתח, שמאפשר קשר בין הפנים לחוץ, ואפשר להבין מדוע תוכנת ההפעלה windows נקראה ככה- יש חלונות שקופצים ונפתחים, ומאפשרים לנו להחשף לעוד מידע.

כשמסתכלים על השימוש הרגיל במילה חלונות , כמובן שמתייחסים לחור במבנה מסויים, שמאפשר קשר בין פנים הבית לחוץ הבית. לרוב, החלונות לא נשארים ככה פעורים ופרוצים, אלא שמים להם מסגרת לחלון, תריסים ולעיתים גם עיטורים נוספים כמו וילונות ועציצים, או פריטי מיגון כמו למשל תריסים או אפילו חלונות מבודדים . חלון או יותר נכון מסגרת החלון יכולים להיות עשויים מחומרים רבים לרבות עץ, אלומיניום ו חלונות PVC . ככל שהזמן עובר, מתפתחות יותר אפשרויות הן למיגון החלון והן לדקורציה שלו.

חלונות הם מרכיב חשוב מאוד במבנה. מעבר לחיבור שהם יוצרים בין החוץ לפנים, הם מסייעים בויסות האוויר והתאורה בחללים הפנימיים של הבית, ומאפשרים ליצור אווירה נעימה וביתית. בית ללא חלונות הוא בית שמעורר הרבה חשדנות וכמובן זה לא כל כך פרקטי. עם זאת, ישנם אנשים שמתקשים לחיות בבית עם חלונות פתוחים מתוך חשש להיחשף בפני האחרים. לעומתם יש אחרים שרוצים לבנות עוד ועוד חלונות על מנת להגביר את היכולת לתקשר עם סביבת החוץ, בין אם מדובר ברצון לקשר עם אנשים בחוץ, ובין אם מדובר ברצון להכניס את הטבע פנימה.

חלונות יכולים להיות מכל מיני חומרים וצבעים ולהשתלב היטב עם הטרנד העיצובי של הבית. באופן הזה, הלימה בין אביזרים בתוך הבית לבין החלון שמגשר בין פנים לחוץ, יכול לסייע בקבלת אפקט מותאם יותר. בימינו חלונות מתחילים לתפוס את מרכז הבמה העיצובית, ובהחלט אנשים מבינים את החשיבות שיש לחלונות בתוך המליאה העיצובית.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה