שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2476
מאמרים: 7518
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

מטבחים מעוצבים


אסף יהלומי
 
 

רבים אמרו זאת לפניי ויאמרו זאת רבים גם אחריי, אבל אין סיבה שלא נחזור על זה. עם כל הכבוד לסלון או לחדר השינה, הלב של הבית הוא המטבח, שם הדברים האמיתיים מתרחשים, שם התענוגות הגדולות של בישול ואכילה קורות כל הזמן, שם השיחות הליליות או שיחות הטלפון הראשונות של הבוקר, שם המשפחה יושבת לארוחת ערב או צהריים, ואם אתם זוג צעיר, שם אתם מבלים שעות כדי לחזק את הקשר ביניכם.

אם כך הדבר, למה שלא נעצב לעצמנו מטבח שיתאים לנו? רובנו הולכים על שינוי ועיצוב המטבח כל עשר עד חמש עשרה שנה. אפליו מי שרוכש בית חדש עם מטבח מעוצב, דואג להחליף אותו מעם הזמן, בדרך כלל בגלל שהעיצוב כבר לא מתאים או שגודל המטבח כבר לא עונה לצרכים שלנו. לא לחינם שוק המטבחים בישראל מגלגל עשרות מיליוני שקלים מדי שנה, תחשבו על כל המטבחים החדשים שנבנים ואלו הישנים שמוחלפים.

הרעיון של מטבחים מעוצבים השתנה במהלך השנים. אם פעם היו מטבחים מעוצבים באופן סטנדרטי, כאשר לרוב דיברנו על מטבחים סגורים, היום ברור שמטבח לא חייב להיות חדר סגור והוא יכול ליהנות מפתיחות רחבה שמשרה אווירה חדשה על הבית.

כאן חשוב לציין נקודה מעניינת, היום גם לא נהוג ללכת על טרנד מסוים של מטבחים אפילו במבנים חדשים שמגיעים עם מטבחים. כלומר, כל אחד יכול לבחור לעצמו מטבח בהתאם לצרכיו וכך אנחנו מקבלים בבניין אחד שורה של מטבחים, שמתבססים על עיצובים שונים.

לדוגמא, אנחנו יכולים למצוא בבניין אחד מטבח הייטקי שמתאים בעיקר לרווקים או זוגות צעירים (מכונה גם מטבח מודרני מאחר והוא מתבסס על הרבה מתכת ומרחבים), בעוד אצל אנשים מבוגרים נמצא יותר כמיהה למטבחים כפריים, שמזכירים את המטבחים באנגליה או צרפת. מדובר על מטבחים עם אי באמצע, הרבה מגירות וארונות, ועץ איכותי.

מה שאני רוצה לומר זה, שהרעיון של מטבחים שמגיעים באריזה, כמו שהיה נהוג פעם, כבר כמעט ולא קיים יותר. אנשים הבינו שהן לעיצוב והן לשימוש נכון במטבח, הם חייבים לעצב ולבנות מטבח שיתאים להם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה