שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

מטבחים מעוצבים, טרנד או רעיון חדש?


ola tasa

מחלון אחד הביטו שניים אחד ראה בוץ והשני-שמיים.

 
 

ישנם מטבחים שמקבלים מהקבלן, אתם יודעים הברירת מחדל, מה שיש לכל השכנים.. לפני שהם מחליפים את המטבח. והיום כולם משפצים את המטבח.. בודדים ממש נשארים עם אותו המטבח שבנה להם הקבלן, זאת מהסיבה הפשוטה שהמטבח גם לא יפה וגם לא ממש נח.. אתם יודעים כבונים מטבחים מעוצבים לבד.. בונים את המטבח בצורה כזו שהוא גם יהיה מעוצב יפה וגם נח.

טרנדים בעיצוב למטבחים מעוצבים.

ישנם טרנדים רבים שמקובלים בעיצוב מטבח חדש, כגון בניית מטבח מעוצב בסגנון עתיק, זה מצחיק, משתמשים בחומרים חדשים, ומתקדמים מאד כדי להגיע לאותה תוצאה של מטבח עתיק..כשחושבים על העניין זה מוזר למדי..והקיצוניות השניה היא כמובן המטבח המודרני, המבריק, המורכב מהרבה חידושים והמצאות וטכנולוגיות למיניהם! כשאם שואלים אותי? למטבחים מעוצבים בסגנון המודרני יש בור ללא תחתית...כי תמיד יש את המקרר היותר טוב, או את השכלול האחרון שיצא..

הפעם האחרונה שניתקלתי בשיפוץ רציני של מטבח, היה אצל סבתא שלי היא החליפה את כל הבית בשיטה מעניינת כזו, היא יוצאת מהבית לכמה חודשים נותנת תקציב לאיזה מעצב והוא עושה לה את הבית מהתחלה ועד הסוף, אין ספק כי הטענוג עולה שקל או שניים.. חוץ מזה שהוא הזיז קיר או שניים. מהמטבח שלה הוא עשה ארמון פאר ממש.. השיש כחול ארונות מטבח מיוחדים עשויים עץ לבן.. ןעוד ועוד לא אלאה אתכם כדי לא לגרום לכם לקינאה עזה כי אין לי ספק שכבר אחרי קריאת השורות האלה אתם רוצים לרוץ לחנות מטבחים מעוצבים הקרובה ולהזמין מטבח חדש...

מה גם שמטבח הוא מרכז הבית ועל זה אין וויכוח! איפה מתאספת המשפחה? בסלון? הצחקתם אותי! זה אולי במאה שעברה היום יושבים במטבח תוך נשנוש קל של כל דבר שהיד משגת אותו ממקום מרבצינו.. איפה מקומה של האישה? במטבח! איפה הכי הרבה צריך לסדר ולנקות? במטבח! נו אז מטבחים הם לא מרכז הבית? אז מה כן?

אסיים בנימה אופטימית של בקרוב אצלכם! ואני מקווה שלא גריתי אתכם יותר מידי.. זאת לא הייתה המטרה!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה