שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

מיטות ילדים לחדרים הכי יפים


מיכל ז

מיכל ז

 
 

ילדים זקוקים לחדרים שהעיצוב שלהם יהיה לטעמם כדי שיהיה להם נעים לשהות בחדר. על כן, הורים צריכים להשקיע הרבה על מנת להשיג חדרי ילדים מעוצבים שיספקו את הצרכים של הילדים- אירוח חברים, הכנת שיעורים ושינה.

כדי להשיג חדרי ילדים מעוצבים ההורים והילדים צריכים לשבת יחד ולתכנן הכל לפרטי פרטים. אם רוצים לעשות תכנון יסודי, כדאי לקחת מעצב פנים שיוכל להכין תרשימים של החדר ולהראות איך בעזרתו החדר יוכל להיראות. אין ספק שמעצב פנים יעשה עבודה טובה יותר בעיצוב החדר.

חדרי ילדים מעוצבים צריכים להפיח השראה בילדים כדי שיוכלו לחלום וליצור. כדי להשיג את העיצוב הנכון למטרה זו, כדאי ליצור לוח השראה ולפיו לקבוע את העיצוב. על הלוח אפשר לשים צבעים ודוגמאות וכל דבר שמוצא חן בעיניי הילדים.

חדרי ילדים צריכים להיות מסודרים ועם מרחב תנועה גדול, לכן צריך להמעיט בכמות הרהיטים} שיש בהם ולהכניס רק את ההכרחיים. כדאי גם לקנות רהיטים חדשים או לחדש את אלו שישנם. אם החלטתם לצבוע את הקירות בצבע חדש, תעשו זאת לפני שאתם ממקמים את הרהיטים במקומם. 

חדרי ילדים יכולים להיות בעלי מראה ייחודי לעומת חדרים אחרים בבית, אז לא חייבים לצבוע אותם רק בלבן או קרם אלא גם בצבעים בולטים כמו סגול, כחול, צהוב, כתום וירוק. אם צובעים את החדר בצבעים כאלו, צריך לשמור על גוון בהיר מאוד.

המיטה משמשת לשינה, וכדי שהילדים יתפקדו היטב ביומיום הם צריכים שינה ערבה. מיטות ילדים צריכות להיות איכותיות כדי שהשינה של הילדים תהיה מספקת ותעזור להם לתפקד בבית הספר ולאחריו.

מיטות ילדים צריכות להיות יותר ארוכות מגובה הילדים בכ 10א ס"מ כדי שהן תוכלנה לשמש אותם לאורך תקופת צמיחה, עד אשר יהיו גבוהים מאוד ויצטרכו מיטה חדשה. ההורים צריכים ללכת לבחור מיטות ילדים יחד עם הילדים, הלא הם אמורים לישון עליהן ולכן הם צריכים לבדוק את המיטות שיש כדי לראות אם היא נוחה להן. בנוסף, ההורים צריכים לתת לילדים לבחור את העיצוב של המיטות.

אם תשקיעו בתכנון ובעבודה, יהיו לכם חדרי ילדים עם עיצוב מושלם, כזה שהילדים יעריכו ויאהבו אתכם מאוד על כך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה