שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

מקלחונים יופי של עיצובים


דוני
 
 

 

מקלחונים יופי של עיצובים

מקלחונים בעידן של היום עוברים ובוודאי יעברו המון שכלולים אינסופיים. מקלחונים כיום מהווים פתרון אולטימטיבי בעיקר עבור אלו שגרים בדירות קטנות וכל חלל הכי קטן חשוב, המקלחון לא תופס מקום רב ויוצר מרחביות גדולה יותר מאמבטיה למשל. נציין שהיתרון הנוסף הוא שגם כיום המים התייקרו ואנו מודעים למצב ולחשיבות החיסכון במים ומקלחון מהווה פתרון מעולה עבורנו מכיוון שהוא תואם לצרכים שלנו בשנים האחרונות שהכול הפך להיות אינסטנט , להתקלח ולצאת ולא להישאר זמן רב ולבזבז המון מים כמו באמבטיות למשל, שלא נדבר על החום במדינה שלנו שמצריכה מאתנו להתקלח מספר פעמים ביום והמקלחון בהחלט מקצר לנו את זמן המקלחת באופן יחסי.

מקלחונים בשפע של סוגים

מקלחונים קל למצוא בהמון חנויות, בוודאי קרה לך שבעת חיפוש מקלחון אחד לחדר אמבטיה אחד יצר לכם באלגן אחד גדול בראש ולא ידעתם מהו המקלחון האולטימטיבי עבורכם. ישנם מקלחוניםעם דלתות לכיוון חוץ וכאלו לכיוון פנים, מקלחונים עגולים, מקלחונים מרובעים, כל מקלחון יכול להיות תואם למראה העיצובי ולמידות שקיימות בבית שלכם בלי שום בעיה, למשל אם חדר האמבטיה שלכם קטן, בחרו במקלחון מרובע מכיוון שהוא חוסך במקום, ישנם אפילו מקלחונים בעלי ברזיי התזה בצדדים שנותנים תחושה של ג"קוזי בזכות הזרם החזק.

מקלחונים לא רק יופי ועיצוב

מקלחוניםבחנויות מוצגים תמיד כמושכים ומזמינים, המראה של כולן ניראה יוקרתי ואנו בטוחים שכל מקלחון שאנו רואים בחנות הוא בדיוק עבורנו בזכות יופיו. יופי אכן מטעה, אך זכרו שבסופו של דבר מקלחון נועד עבורנו שנחווה מקלחת שסך הכל נעים להתקלח בה, שהמידות של המקלחון תואם למידות של בניי הבית, שהצבע והעיצוב נעים לנו בעיניים, שלא התפזרנו בסכומים או באלמנטים שבסופו של דבר לא נשתמש בהם, חשוב לשים דגש לפרמטרים הללו שהעלנו פה על מנת שלא תצטערו לאחר הקנייה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה