שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

מקלחונים – הדרך להתפטר מהאמבטיה


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

לפעמים צריך להתקדם בחיים. לעשות את הצעד הגורלי הזה שיוביל אותנו קדימה , לקדמה, לעתיד. וזה קשה. קשה לשנות הרגלים של שנים. קשה להתפטר מאיזו אשליה על אמבטיה חמה וריחנית שאורכת שעה עם כוסית שמפניה בצד ומוסיקה מרגיעה ברקע. ואולי בעל מפנק תוך כדי...

למעשה, עלינו להודות שזה מעולם לא קרה. מעולם לא היה לנו הזמן ובעיקר, הסבלנות לשבת ערומים בתוך אמבטיה ולהזין למוסיקה מרגיעה. יש כל כך הרבה מה לעשות. ילדים, מטלות בית שונות, עבודה שהבאנו הביתה. למי יש זמן? והרי רוב הזמן חם בארץ. מי רוצה באמצע הלחות הנוראית של חודש אוגוסט לטבול בתוך אמבטיה חמה?

הפתרון הוא מדהים בפשטות שלו. פשוט, להעיף את האמבטיה הישנה הדורשת מאמצים כל כך גדולה כשמנסים לשווא לנקות אותה ביסודיות, לכל הרוחות. וסוף סוף נהיה חופשיים.

נרכוש מקלחונים. נשדרג את חדר האמבטיה שלנו לבלי היכר.  נרכוש מקלחון חזית מודרני, מעוצב, מותאם למידות של בני הבית, עם אביזרים נוחים , יפים ומתוחכמים.

פתאום יהיה לנו המון מקום ! המון מקום ! פתאום יהיה לנו מקום לארונות אמבטיה יפים , עם מגירות נוחות לשים בהם את כל האביזרים הנשיים שאף פעם לא מצאנו להם מקום. האיפור , הבושם, הסבון, אין ספור אביזרים שונים שאנחנו אוהבות למצוא אותם מסודרים, יבשים ונקיים בתוך מגירה שהיא רק שלנו.

ובאם החלטנו לרכוש ארונות אמבטיה, עלינו לבדוק את האפשרויות הטמונות לנו באגף הכיורים. אולי כיור מעוצב מעל הארון כמו קערה ? אולי כיור בצבע מיוחד. אולי כיור גדול יותר ונוח.

היום בכל חנות כל בו גדולה לדברי בית המכבדת את עצמהנמצא מגוון עצום של פתרונות לחדר האמבטיה המשודרג שלנו. עם המקלחת שלנו קטנה, נמצא מקלחונים וארונות אמבטיה וכיורים תואמים קומפקטיים ומתוחכמים. אם אנחנו ברי מזל ויש לנו מקלחת גדולה ומרווחת , נמקם קודם כל את המקלחון שלנו על פי צרכינו ולאחר מכן עוד יישאר לנו המון מקום לארונות אמבטיה, מראות מעוצבות,  ואולי נוכל אפילו להתקין שני כיורים, אחד לבעל ואחד לאשה , ונוכל לצחצח שיניים בבוקר בו זמנית, מבלי להמתין בתור...


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה