שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

ניקוי ספות- תשאירו את זה למומחים


דפנה

 אמא במשרה מלאה לשני ילדים מדהימים, חובבת לייפסטייל, חידושים לבית ולגן ותזונה נכונה.
מנצלת את מעט זמני הפנוי בכדי לכתוב ולתעד את תחומי העניין וחוויות היומיום העוברות עליי ועל סובביי.
באהבה :)

 
 

 

ניקוי ספות הוא עסק בעייתי, בניגוד לאחיהם השטיחים הזוכים, כך נראה, ליחס מועדף. כידוע, כל עקר ועקרת בית דואגים לנקיונו של השטיח בכל הזדמנות ששוטפים את המרצפות. פעם בשנה הוא מועבר אחר כבוד אל חברת ניקוי השטיחים המיומנת לצחצוח משמעותי יותר, וכך אנחנו בטוחים שכל הבית היה עובר ביקורת של רס"ר משמעת קפדני. אבל מה שאנחנו נוטים לשכוח, זה את שאר הפריטים, וילונות וריהוט שכולל גם חלקי בד מסוגים שונים.

הסיבה ברורה, בעוד שאת השטיח אפשר לשאוב בקלות או לגלגל ולהסיע את חברת הניקוי, את הספות לא נוכל לנייד בזריזות הלוך ושוב, אבל עם זאת אנחנו לא באצמת משתלטים על ניקויין. את השאריות הבולטות של האירוח האחרון אולי נצליח לאסוף, אבל להתגבר על פינות עמוקות יותר של הספות המרופדות, ועל כתמים מסוגים שונים יהיה לנו קשה יותר. מדובר בפריט שאנחנו יושבים עליו שעות רבות, והוא אוסף פסולת ושאריות מסוגים שונים. אפילו שומן גוף פשוט מצטבר עם הזמן על בד הריפוד.

ניקוי ספות נעשה משמעותי יותר כשמדובר בבית שבו מתרוצצים ילדים בגילים שונים או בעלי חיים. במקרה כזה היכולת שלנו להתרוצץ עם מטליות לחות אחרי כל פעם שהצאצאים הפעילים שלנו צפו בטלוויזיה ולקרצף את הרהיטים, היא לא אנושית. יותר מזה, שואב האבק הביתי שלנו לא יוכל לעמוד בקצב נשירת השיער של הכלב האהוב או של החתול המפונק. בסופו של דבר, כל כמה חודשים, הופכות הספות והכורסאות שלנו למאגר פסולת, שפוגע במראה של הריהוט ובהחלט עלול להיות מפגע תברואתי לבני המשפחה.

הפתרון, מעבר לאותו ניקוי כורסאות סביר על ידי האחראים לנקיון הבית הוא אנשי מקצוע. חברת ניקוי שטיחים שמתמחה גם בשיטות ניקוי כורסאות, תשלח את המומחים עם כל הציוד הנדרש, כולל שואבים בעלי עוצמה גבוהה וצינורות שיגיעו לכל פינה ברהיט המפותל. הם גם יידעו להשתמש בחומרי ניקיון מיוחדים לכל כתם וכתם, והכי חשוב ייבשו את הרהיט כדי שלא ייווצר ריח לא נעים ואף עובש.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה