שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> עיצוב
הוסף עכשיו מאמר למדור :
עיצוב
 

סוגי שיש וההבדלים ביניהם


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

סוגי השיש השונים

כאשר עומדים בפני בחירת סוג השיש המתאים ביותר עבור המטבח שלכם, יש לקחת בחשבון את סוגי השיש הקיימים כיום בשוק ולהשוות בניהם בהתאם לצרכים שלכם. כאשר מדברים על סוגי שיש נפוצים ניתן למנות מתוכם את סוגי השיש הנפוצים ביותר כמו אבן קיסר או גרניט, וסוגי שיש אחרים אשר הפכו להיות פופולאריים בשנים האחרונות כמו שיש סיליסטון, שיש קונצ'טו או שיש קוריאן.

פרטים אודות כל אחד מהם

שיש אבן קיסר:

הסוג המסוים של שיש הנקרא אבן קיסר נחשב כבר שנים רבות לסוג השיש המוביל בתחום עיצוב המטבחים. ייצורו של שיש אבן קיסר נעשה על ידי אבן הקוורץ, אשר במקורה הינה טבעית לחלוטין ונחשב לחומר עמיד ביותר. ניתן לציין כי האפשרות לשרוט את השיש הזה אינה אפשרית, והוא נשרט אך ורק בעזרת יהלום. ניתן למנות עבורו חסרון אחד והוא העובדה כי כאשר מניחים עליו משטחים חמים הוא עשוי להותיר סימני כוויה.

שיש גרניט:

גרניט היא אבן טבעית אשר נחצבת מתוך ההרים. עובדת היותה אבן טבעית מעידה על חוסנה ועוצמתה, והצבעים הרבים הקיימים בה מהווים אף הם יתרון. ניתן לציין כי כאשר בוחרים אבן גרניט בעלת צבעים כהים יותר היא עמידה יותר לאורך זמן, לעומת הגרניט בעל הצבעים הבהירים אשר נחשב לעמיד פחות.

שיש קונצ'טו:

עיצובו של שיש קונצ'טו נעשה בעזרת אבנים חצי-יקרות המיוצרות בעזרת תהליך טכנולוגי מתקדם, בעבודת יד אישית. ייצורם של אבני שיש קונצ'טו נעשית בדקדקנות רבה ומתקבלים משטחים אשר אינם יכולים להינזק.

שיש קוריאן:

שיש זה נחשב קל מאוד לניקוי ובעל תכונות של איכות והיגיינה גבוהות. העובדה כי חומר זה מונע הצטברות של לכלוך במקומות שונים לאורך השיש מהווה יתרון משמעותי בבחירתו על פני סוגי השיש למטבחהאחרים.

שיש סיליסטון:

מקורו של שיש זה הוא בספרד, ומבנהו 95 אחוזים של קוורץ. כמו כן ניתן לציין כי משטח זה הינו אנטיבקטריאלי ולכן נחשב לבריאותי הרבה יותר מאשר הסוגים הנוספים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה